KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA
Hely Csapat Pont
1. Gödöllő SK 22
2. Viadukt SE Biatorbágy 20
3. Dabas-Gyón FC 19
4. Nagykáta SE 16
5. VS Dunakeszi 16
6. Pilisi LK-Legenda Sport 15
7. Törteli KSK 14
8. Vecsés FC 11
9. Tököl VSK 10
10. Szentendre VSE 9
11. Maglód TC 9
12. Nagykőrös Kinizsi FC 8
13. Százhalombatta LK 7
14. Fémalk-Dunavarsány 6
15. Felsőpakony KSE 5
16. Tápiószecsõ FC 4



Pest megyei I. osztály

2018/2019 őszi sorsolás

 


1. forduló 

2018. augusztus 18.  szombat 17:00

Gödöllő SK - Fémalk-Dunavarsány

Vecsés FC - Tápiószecső FC

VS Dunakeszi - Tököl VSK

Nagykőrös Kinizsi FC - Maglód TC

2018. augusztus 19. vasárnap 17:00

Viadukt SE Biatorbágy - Szentendre VSE

Dabas-Gyón FC - Törtel KSK

Nagykáta SE- Felsőpakony KSE

Pilis LK-Legenda Sport - Százhalombatta LK

 

2. forduló 

2018. augusztus 25. szombat 17:00

Fémalk-Dunavarsány - Dabas-Gyón FC

Törtel KSK - VS Dunakeszi

Tápiószecső FC  - Nagykőrös Kinizsi FC

Maglód TC- Pilis LK-Legenda Sport

Felsőpakony KSE - Viadukt SE Biatorbágy

Szentendre VSE - Gödöllő SK

2018. augusztus 26. vasárnap 17:00

Tököl VSK - Vecsés FC

Százhalombatta LK - Nagykáta SE

 

3. forduló 

2018.szeptember 1. szombat 16:30

Dabas-Gyón FC - Szentendre VSE

Tököl VSK - Törtel KSK

Gödöllő SK - Felsőpakony KSE

Nagykőrös Kinizsi FC - Vecsés FC

Nagykáta SE- Maglód TC

VS Dunakeszi - Fémalk-Dunavarsány

Viadukt SE Biatorbágy - Százhalombatta LK

2018.szeptember 2. vasárnap 16:30

Pilis LK-Legenda Sport - Tápiószecső FC

 

4. forduló 

2018. szeptember 8. szombat 16:30

Vecsés FC - Pilis LK-Legenda Sport

Fémalk-Dunavarsány - Törtel KSK

Maglód TC- Viadukt SE Biatorbágy

Szentendre VSE- VS Dunakeszi

Felsőpakony KSE - Dabas-Gyón FC

Tápiószecső FC  - Nagykáta SE

2018. szeptember 9. vasárnap 16:30

Százhalombatta LK - Gödöllő SK

Nagykőrös Kinizsi FC - Tököl VSK

 

 

 

5.forduló 

2018. szeptember 15. szombat 16:00

Viadukt SE Biatorbágy - Tápiószecső FC

Dabas-Gyón FC - Százhalombatta LK

Törtel KSK - Szentendre VSE

Tököl VSK - Fémalk-Dunavarsány

Gödöllő SK - Maglód TC

VS Dunakeszi - Felsőpakony KSE

Nagykáta SE- Vecsés FC

2018.szeptember 16. vasárnap 16:00

Pilis LK-Legenda Sport - Nagykőrös Kinizsi FC

 

6. forduló 

2018. szeptember 22. szombat 16:00

Vecsés FC - Viadukt SE Biatorbágy

Tápiószecső FC  - Gödöllő SK

Maglód TC- Dabas-Gyón FC

Felsőpakony KSE - Törtel KSK

2018. szeptember 23. vasárnap 16:00

Nagykőrös Kinizsi FC - Nagykáta SE

Szentendre VSE- Fémalk-Dunavarsány

Pilis LK-Legenda Sport - Tököl VSK

Százhalombatta LK - VS Dunakeszi

 

7.forduló 

2018. szeptember 29. szombat 16:00

Dabas-Gyón FC - Tápiószecső FC

Gödöllő SK - Vecsés FC

Fémalk-Dunavarsány - Felsőpakony KSE

Tököl VSK - Szentendre VSE

Törtel KSK - Százhalombatta LK

VS Dunakeszi - Maglód TC

Viadukt SE Biatorbágy - Nagykőrös Kinizsi FC

Nagykáta SE- Pilis LK-Legenda Sport

 

8. forduló 

2018. október 6. szombat 15:00

Felsőpakony KSE - Szentendre VSE

Vecsés FC - Dabas-Gyón FC

Nagykáta SE- Tököl VSK

Maglód TC- Törtel KSK

Tápiószecső FC  - VS Dunakeszi

2018. október 7. vasárnap 15:00

Százhalombatta LK - Fémalk-Dunavarsány

Nagykőrös Kinizsi FC - Gödöllő SK

Pilis LK-Legenda Sport - Viadukt SE Biatorbágy

 

9.forduló 

2018. október 13. szombat 15:00

Viadukt SE Biatorbágy - Nagykáta SE

2018.október 14. vasárnap 15:00

Gödöllő SK - Pilis LK-Legenda Sport

Szentendre VSE- Százhalombatta LK

Fémalk-Dunavarsány - Maglód TC

Dabas-Gyón FC - Nagykőrös Kinizsi FC

Tököl VSK - Felsőpakony KSE

VS Dunakeszi - Vecsés FC

Törtel KSK - Tápiószecső FC

 

 

10.forduló 

2018. október 20. szombat 14:00

Vecsés FC - Törtel KSK

Tápiószecső FC  - Fémalk-Dunavarsány

Maglód TC- Szentendre VSE

Nagykáta SE- Gödöllő SK

Viadukt SE Biatorbágy - Tököl VSK

2018. október 21. vasárnap 14:00

Százhalombatta LK  - Felsőpakony KSE

Nagykőrös Kinizsi FC - VS Dunakeszi

Pilis LK-Legenda Sport - Dabas-Gyón FC

 

11.forduló 

2018. október 27. szombat 13:30

Dabas-Gyón FC - Nagykáta SE

Törtel KSK - Nagykőrös Kinizsi FC

Gödöllő SK - Viadukt SE Biatorbágy

Fémalk-Dunavarsány - Vecsés FC

Felsőpakony KSE - Maglód TC

VS Dunakeszi - Pilis LK-Legenda Sport

Tököl VSK - Százhalombatta LK

2018. október 28. vasárnap 13:30

Szentendre VSE- Tápiószecső FC

 

12.forduló 

2018. november 3. szombat 13:30

Viadukt SE Biatorbágy - Dabas-Gyón FC

Nagykáta SE- VS Dunakeszi

Vecsés FC - Szentendre VSE

Tápiószecső FC  - Felsőpakony KSE

Maglód TC- Százhalombatta LK

Gödöllő SK - Tököl VSK

2018. november 4. vasárnap 13:30

Nagykőrös Kinizsi FC - Fémalk-Dunavarsány

Pilis LK-Legenda Sport - Törtel KSK

 

13. forduló 

2018. november 11. vasárnap 13:30

Százhalombatta LK - Tápiószecső FC

Szentendre VSE- Nagykőrös Kinizsi FC

Dabas-Gyón FC - Gödöllő SK

Fémalk-Dunavarsány - Pilis LK-Legenda Sport

Felsőpakony KSE - Vecsés FC

VS Dunakeszi - Viadukt SE Biatorbágy

Törtel KSK - Nagykáta SE

Tököl VSK - Maglód TC

 

14.forduló 

2018. november 17. szombat 13:00

Dabas-Gyón FC - Tököl VSK

Viadukt SE Biatorbágy - Törtel KSK

Nagykőrös Kinizsi FC - Felsőpakony KSE

Vecsés FC - Százhalombatta LK

Tápiószecső FC  - Maglód TC

Gödöllő SK - VS Dunakeszi

2018. november 18. vasárnap 13:00

Nagykáta SE- Fémalk-Dunavarsány

Pilis LK-Legenda Sport - Szentendre VSE

 

15.forduló

2018. november 24. szombat 13:00

Törtel KSK - Gödöllő SK

Tököl VSK - Tápiószecső FC

Maglód TC- Vecsés FC

VS Dunakeszi - Dabas-Gyón FC

Szentendre VSE- Nagykáta SE

Fémalk-Dunavarsány - Viadukt SE Biatorbágy

Felsőpakony KSE - Pilis LK-Legenda Sport

2018. november 25. vasárnap 13:00

Százhalombatta LK - Nagykőrös Kinizsi FC
 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2018]