KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA

Hely Csapat Pont
1. Felsőpakony KSE 43
2. Bugyi SE 33
3. Tápiószele SE 33
4. Tápiószecsõ FC 32
5. Ráckeve VAFC 28
6. Üllő SE 28
7. Örkény SE 27
8. Halásztelek FC 23
9. Taksony SE II 23
10. Alsónémedi SE 21
11. Újhartyán VSE 16
12. Pereg SE 10
13. FC Dabas II 10
14. Péteri KSK 10
15. Tárnok KSK 8
16. ASE Tápiószentmárton 0



Pest megyei II. osztály

Déli csoport

2019/2020 őszi sorsolás

 


1. forduló 

2019. augusztus 17.  szombat 17:00

Péteri KSK - FC Dabas II.

ASE Tápiószentmárton - Halásztelek FC

Taksony SE II. - Felsőpakony KSE

Pereg SE - Tárnok KSK

Üllő SE  - Alsónémedi SE

2019. augusztus 18. vasárnap 17:00

Bugyi SE - Örkény SE

Újhartyán VSE - Tápiószecső FC

Tápiószele SE- Ráckeve VAFC

 

2. forduló 

2019. augusztus 24. szombat 17:00

FC Dabas II.- Alsónémedi SE

Üllő SE - Taksony SE II.

Halásztelek FC  - Pereg SE

Tárnok KSK- Tápiószele SE

Felsőpakony KSE - ASE Tápiószentmárton

Ráckeve VAFC - Újhartyán VSE

Tápiószecső FC - Bugyi SE

2019. augusztus 25. vasárnap 17:00

Örkény SE - Péteri KSK

 

3. forduló 

2019.augusztus 31. szombat 16:30

Felsőpakony KSE - Üllő SE

Péteri KSK - Tápiószecső FC

Pereg SE - ASE Tápiószentmárton

Taksony SE II. - FC Dabas II.

2019.szeptember 1. vasárnap 16:30

Bugyi SE - Ráckeve VAFC

Tápiószele SE- Halásztelek FC

Örkény SE  - Alsónémedi SE

Újhartyán VSE- Tárnok KSK

 

4. forduló 

2019. szeptember 7. szombat 16:30

ASE Tápiószentmárton - Tápiószele SE

FC Dabas II.- Üllő SE

Tárnok KSK- Bugyi SE

Tápiószecső FC - Alsónémedi SE

Ráckeve VAFC - Péteri KSK

Pereg SE - Felsőpakony KSE

Halásztelek FC  - Újhartyán VSE

2019. szeptember 8. vasárnap 16:30

Örkény SE- Taksony SE II.

 

 

 

5.forduló 

2019. szeptember 14. szombat 16:00

Üllő SE - Örkény SE

Felsőpakony KSE - FC Dabas II.

Péteri KSK - Tárnok KSK

Taksony SE II. - Tápiószecső FC

2019.szeptember 15. vasárnap 16:00

Bugyi SE - Halásztelek FC

Alsónémedi SE - Ráckeve VAFC

Tápiószele SE- Pereg SE

Újhartyán VSE- ASE Tápiószentmárton

 

6. forduló 

2019. szeptember 21. szombat 16:00

ASE Tápiószentmárton - Bugyi SE

Halásztelek FC  - Péteri KSK

Tárnok KSK- Alsónémedi SE

Ráckeve VAFC - Taksony SE II.

Pereg SE - Újhartyán VSE

Tápiószecső FC - Üllő SE

2019. szeptember 22. vasárnap 16:00

Örkény SE- FC Dabas II.

Tápiószele SE- Felsőpakony KSE

 

7.forduló 

2019. szeptember 28. szombat 16:00

FC Dabas II.- Tápiószecső FC

Taksony SE II. - Tárnok KSK

Péteri KSK - ASE Tápiószentmárton

Felsőpakony KSE - Örkény SE

Üllő SE - Ráckeve VAFC

2019. szeptember 29. vasárnap 16:00

Alsónémedi SE - Halásztelek FC 

Bugyi SE - Pereg SE

Újhartyán VSE- Tápiószele SE

 

8. forduló 

2019. október 5. szombat 15:00

Tápiószecső FC - Örkény SE

ASE Tápiószentmárton - Alsónémedi SE

Ráckeve VAFC - FC Dabas II.

Pereg SE - Péteri KSK

Tárnok KSK- Üllő SE

Halásztelek FC  - Taksony SE II.

2019. október 6. vasárnap 15:00

Tápiószele SE- Bugyi SE

Újhartyán VSE- Felsőpakony KSE

 

9.forduló 

2019. október 12. szombat 15:00

Felsőpakony KSE - Tápiószecső FC

Taksony SE II. - ASE Tápiószentmárton

Üllő SE - Halásztelek FC

Péteri KSK - Tápiószele SE

FC Dabas II.- Tárnok KSK

2019.október 13. vasárnap 15:00

Bugyi SE - Újhartyán VSE

Alsónémedi SE - Pereg SE

Örkény SE- Ráckeve VAFC

 

 

10.forduló 

2019. október 19. szombat 14:00

ASE Tápiószentmárton - Üllő SE

Halásztelek FC  - FC Dabas II.

Tárnok KSK- Örkény SE

Ráckeve VAFC  - Tápiószecső FC

Pereg SE - Taksony SE II.

2019. október 20. vasárnap 14:00

Bugyi SE - Felsőpakony KSE

Tápiószele SE- Alsónémedi SE

Újhartyán VSE- Péteri KSK

 

11.forduló 

2019. október 26. szombat 13:30

Üllő SE - Pereg SE

Péteri KSK - Bugyi SE

FC Dabas II.- ASE Tápiószentmárton

Tápiószecső FC - Tárnok KSK

Taksony SE II. - Tápiószele SE

Felsőpakony KSE - Ráckeve VAFC

2019. október 27. vasárnap 13:30

Alsónémedi SE - Újhartyán VSE

Örkény SE- Halásztelek FC

 

12.forduló 

2019. november 2. szombat 13:30

ASE Tápiószentmárton - Örkény SE

Halásztelek FC  - Tápiószecső FC

Tárnok KSK- Ráckeve VAFC

Pereg SE - FC Dabas II.

Péteri KSK - Felsőpakony KSE

2019. november 3. vasárnap 13:30

Bugyi SE - Alsónémedi SE

Tápiószele SE- Üllő SE

Újhartyán VSE- Taksony SE II.

 

13. forduló 

2019. november 9. szombat 13:30

FC Dabas II.- Tápiószele SE

Tápiószecső FC - ASE Tápiószentmárton

Ráckeve VAFC - Halásztelek FC

Taksony SE II. - Bugyi SE

Üllő SE - Újhartyán VSE

Felsőpakony KSE - Tárnok KSK

2019. november 10. vasárnap 13:30

Alsónémedi SE - Péteri KSK

Örkény SE- Pereg SE

 

14.forduló 

2019. november 16. szombat 13:00

ASE Tápiószentmárton - Ráckeve VAFC

Pereg SE - Tápiószecső FC

Halásztelek FC  - Tárnok KSK

Péteri KSK - Taksony SE II.

2019. november 17. vasárnap 13:00

Alsónémedi SE - Felsőpakony KSE

Bugyi SE - Üllő SE

Újhartyán VSE- FC Dabas II.

Tápiószele SE- Örkény SE

 

15.forduló

2019. november 23. szombat 13:00

Üllő SE - Péteri KSK

Felsőpakony KSE - Halásztelek FC

Tárnok KSK- ASE Tápiószentmárton

Taksony SE II. - Alsónémedi SE

Ráckeve VAFC - Pereg SE

FC Dabas II.- Bugyi SE

Tápiószecső FC - Tápiószele SE

2019. november 24. vasárnap 13:00

Örkény SE- Újhartyán VSE

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2019]