KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA

Hely Csapat Pont
1. Felsőpakony KSE 47
2. Tápiószele SE 41
3. Bugyi SE 41
4. Tápiószecsõ FC 39
5. Üllő SE 34
6. Örkény SE 34
7. Halásztelek FC 33
8. Ráckeve VAFC 32
9. Alsónémedi SE 31
10. Taksony SE II 27
11. Újhartyán VSE 22
12. FC Dabas II 16
13. Tárnok KSK 12
14. Pereg SE 10
15. Péteri KSK 10
16. ASE Tápiószentmárton 6



 

Pest megyei II. osztály

Déli csoport

2019/2020 tavaszi sorsolás

 


16. forduló 

2020. február 22. szombat 14:00

Halásztelek FC - ASE Tápiószentmárton

Felsőpakony KSE - Taksony SE II

Tárnok KSK  - Pereg SE

Tápiószecső FC - Újhartyán VSE

FC Dabas II - Péteri KSK

Ráckeve VAFC  - Tápiószele SE

2020. február 23. vasárnap 14:00

Örkény SE  - Bugyi SE

Alsónémedi SE  - Üllő SE

 

17. forduló 

2020. február 29. szombat 14:00

Taksony SE II - Üllő SE

Péteri KSK-  Örkény SE

ASE Tápiószentmárton  - Felsőpakony KSE

2020. március 1. vasárnap 14:00

Újhartyán VSE  - Ráckeve VAFC

Pereg SE  - Halásztelek FC

Tápiószele SE  - Tárnok KSK

Bugyi SE - Tápiószecső FC

Alsónémedi SE - FC Dabas II

 

18. forduló 

2020.március 7. szombat 14:30

ASE Tápiószentmárton  - Pereg SE

Ráckeve VAFC  - Bugyi SE

Halásztelek FC  - Tápiószele SE

Tápiószecső FC  - Százhalombatta LK

Tárnok KSK  - Újhartyán VSE

2020.március 8. vasárnap 14:30

FC Dabas II  - Taksony SE II

Alsónémedi SE  - Örkény SE

Üllő SE - Felsőpakony KSE

 

19. forduló 

2020. március 14. szombat 15:00

Alsónémedi SE  - Tápiószecső FC

Bugyi SE  - Tárnok KSK

Felsőpakony KSE  - Pereg SE

Tápiószele SE  - ASE Tápiószentmárton

Taksony SE II  - Örkény SE

Újhartyán VSE  - Halásztelek FC

Péteri KSK - Ráckeve VAFC

Üllő SE - FC Dabas II

 

20.forduló 

2020. március 21. szombat 15:00

Tárnok KSK – Péteri KSK

ASE Tápiószentmárton  - Újhartyán VSE

Tápiószecső FC  - Taksony SE II

Ráckeve VAFC - Alsónémedi SE

Halásztelek FC - Bugyi SE

2020.szeptember 22. vasárnap 15:00

Örkény SE  - Üllő SE

FC Dabas II  - Felsőpakony KSE

Pereg SE  - Tápiószele SE

 

21. forduló 

2020. március 28. szombat 15:30

Taksony SE II - Ráckeve VAFC

Felsőpakony KSE - Tápiószele SE

Péteri KSK- Halásztelek FC

2020. március 29. vasárnap 10:00

Üllő SE  - Tápiószecső FC

2020. március 29. vasárnap 15:30

FC Dabas II  - Örkény SE

Újhartyán VSE - Pereg SE

Alsónémedi SE  - Tárnok KSK

Bugyi SE - ASE Tápiószentmárton

 

22.forduló 

2020. április 4. szombat 15:30

ASE Tápiószentmárton  - Péteri KSK

Tápiószele SE  - Újhartyán VSE

Tárnok KSK  - Taksony SE II

Halásztelek FC  - Alsónémedi SE

Ráckeve VAFC - Üllő SE

Tápiószecső FC - FC Dabas II

2020. április 5. vasárnap 15:30

Pereg SE  - Bugyi SE

Örkény SE  - Felsőpakony KSE

 

23. forduló 

2020. április 11. szombat 16:00

Halásztelek  FC - Taksony SE II

Felsőpakony KSE- Újhartyán VSE

Péteri KSK- Pereg SE

FC Dabas II  - Ráckeve VAFC

2020. április 12. vasárnap 16:00

Üllő SE – Tárnok KSK

Bugyi SE  - Tápiószele SE

Örkény SE  - Tápiószecső FC

Alsónémedi SE - ASE Tápiószentmárton

 

24.forduló 

2020. április 18. szombat 16:00

ASE Tápiószentmárton  - Taksony SE II

Ráckeve VAFC  - Örkény SE

Tápiószecső FC  - Felsőpakony KSE

Halásztelek FC  - Üllő SE

Tápiószele SE – Péteri KSK

Tárnok KSK  - FC Dabas II

2020.április 19. vasárnap 16:00

Újhartyán VSE  - Bugyi SE

Pereg SE  - Alsónémedi SE

 

 

 

25.forduló 

2020. április 25. szombat 16:30

Tápiószecső FC - Ráckeve VAFC

Péteri KSK- Újhartyán VSE

Felsőpakony KSE- Bugyi SE

FC Dabas II - Halásztelek FC

Üllő SE  - ASE Tápiószentmárton

Taksony SE II  - Pereg SE

2020. április 26. vasárnap 16:30

Alsónémedi SE - Tápiószele SE

Örkény SE - Tárnok KSK

 

26.forduló 

2020. május 2. szombat 16:30

Tápiószele SE  - Taksony SE II

Tárnok KSK  - Tápiószecső FC

Halásztelek FC  - Örkény SE

Ráckeve VAFC -  Felsőpakony KSE

ASE Tápiószentmárton - FC Dabas II

2020. május 3. vasárnap 16:30

Újhartyán VSE - Alsónémedi SE

Bugyi SE  - Péteri KSK

Pereg SE  - Üllő SE

 

27.forduló 

2020. május 9. szombat 16:30

Taksony SE II  - Újhartyán VSE

Tápiószecső FC  - Halásztelek FC

Felsőpakony KSE- Péteri KSK

Ráckeve VAFC  - Tárnok KSK

2020. május 10. vasárnap 16:30

FC Dabas II - Pereg SE

Üllő SE - Tápiószele SE

Alsónémedi SE - Bugyi SE

Örkény SE  - ASE Tápiószentmárton

 

28. forduló 

2020. május 16. szombat 17:00

ASE Tápiószentmárton - Tápiószecső FC

Péteri KSK - Alsónémedi SE

Halásztelek FC - Ráckeve VAFC

Tárnok KSK - Felsőpakony KSE

Tápiószele SE - FC Dabas II

2020. május 17. vasárnap 17:00

Pereg SE  - Örkény SE

Újhartyán VSE - Üllő SE

Bugyi SE  - Taksony SE II

 

29.forduló 

2020. május 23. szombat 17:00

Taksony SE II  - Péteri KSK

Tápiószecső FC - Pereg SE

Tárnok KSK  - Halásztelek FC

Felsőpakony KSE- Alsónémedi SE

Ráckeve VAFC  - ASE Tápiószentmárton

FC Dabas II  - Újhartyán VSE

2020. május 24. vasárnap 17:00

Örkény SE  - Tápiószele SE

Üllő SE  - Bugyi SE

 

 

30.forduló

2020. május 30. szombat 17:00

Alsónémedi SE  - Taksony SE II

ASE Tápiószentmárton  - Tárnok KSK

Pereg SE - Ráckeve VAFC

Tápiószele SE -  Tápiószecső FC

Újhartyán VSE  - Örkény SE

Péteri KSK - Üllő SE

Halásztelek FC  - Felsőpakony KSE

Bugyi SE - FC Dabas II

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2020]