Pilisszentiván: Székely – Pfeiffer, Gréber, Haluck, Pálvölgyi - Péter Szabó, Liber, Lukács, Molnár - Horváth I., Schuch
Edzõ:

Göd Dunapart: Emmer – Varnyaczki, Járdi, Dankó, Fehérdi (Kriska) – Tuza, Petró, Nyilas, Elek, Varga (Makk), Simon
Edzõ:

A mérkõzés krónikája:

15.perc:Szabadrúgás után Emmer öklözte ki a labdát, majd Schuch a bal felsőbe vágta a labdát. (1-0).

18.perc:Horváth I. lépett ki baloldalon, majd 60 méteres szóló után 10 méterről a jobb alsóba gurított. (2-0).

25.perc:Kipattanó labda után Liber kapásból bombagólt lőtt a jobb alsó sarokba 25 méterről. (3-0).

30.perc:Makk 23 méterről lőtt laposan kapura, a labda a kapus hasa alatt a bal alsó sarokba vánszorgott. (3-1).

34.perc:Pálvölgyi lőtt szabadrúgásból 21 méterről a kapuba. (4-1).

40.perc:Tuza beadását Járdi fejelte 5 méterről a kapuba. (4-2).

43.perc:Nyilas Elekhez emelték a labdát, aki kicselezte a kapust is, majd a gólvonalig vezette a labdát. (4-3).

A gödi csapat lépett fel támadólag a döntőben, s hiába kerültek helyzetbe folytatódott a gólínségük. Ez meg is bosszulta magát, s a Pilisszentiván ragyogó helyzetkihasználással már-már eldöntötte a bajnoki aranyérem sorsát, a három szerzett góllal. A gödiek szerencséjére még azonban szépítettek a félidőig, s egy kis remény maradt a szorosabb folytatásra. A második félidő elején ismét háromra nőtt a két csapat közti különbség, de csodával határos módon a lelkileg kissé meggyötört Göd egy gólra feljött. Ezután már csak az idegek játszották a szerepet, s nem az újabb gólok, így végül a Piliszentiván került az öregfiúk megyei trónjára.

Edzõi nyilatkozatok:

Tápiószecsõ Futball Club 3.forduló 2007-06-23

Tápiószecső FC - Isaszeg
5-2 (1-1)

Tápiószecső FC: Bata (Horváth J.) – Walter, Kiss (László Cs.), Dósa Z. (Balogh F.), Makádi – Sallai, Grezsák, Kraszovszkij (Potóczki), Kőrösi – Gáspár (Nagy G.), Horváth T.
Edzõ: Kármán István

Isaszeg: Bobák – Papp – Magyari, Kancsal, Jenei, Fekete – Telek, Harmati, Keglovics (Vercsics), Grósz – Bugyi, Péter
Edzõ:

19.perc:Grezsák passzolt Kraszovszkij elé, aki 6 méteről a jobb alsó sarokba lőtt. (1-0).

29.perc:Jenei lőtt 25 méteről kapura, a labda Kiss Cs.-n megpattant, így pedig a labda a jobb sarokba hullott a tehetetlen Bata mellett. (1-1).

31.perc:Grezsák kényszerítőzött Horváth T.-vel, majd 10 méterről a jobb felsőbe bombázott. (2-1).

43.perc:Grezsák cselezgetett, majd éles szögből 8 méterről a hosszú jobb sarokba lőtt úgy, hogy a labda a hálótartó vasról csapódott vissza. (3-1).

46.perc:Potóczkit rúgták fel a tizenhatoson belül, 11-es! A büntetőt Grezsák a bal sarokba lőtte. (4-1).

54.perc:Grószt ugratták ki, majd 15 méterről a kifutó Horváth J. mellett a jobb sarokba lőtt. (4-2).

58.perc:Grezsákhoz ívelt Horváth, aki a kifutó Bobák felett a kapuba emelt 22 méterről. (5-2).

A harmadik helyért döntő mérkőzésen gyorsan elszerettük volna dönteni a három pont sorsát, de az elején megint nem ment a góllövés. Végre a félidő derekán Kraszovszkij betalált, s úgy tűnt sima lesz a találkozó, de nem adta fel az Isaszeg, s ha nemémiképpn szerencsésen is, de egyenlíteni tudtak. A második játékrész elején gyorsan megszereztük újra a vezetést, s jöttek a helyzetek is, s 4-1-re elhúztunk, köszönhetően annak, hogy Grezsák nem kímélte falubelijeit. A végén még volt egy gólváltás s egy könnyed győzelemmel bezsebeltük a dobogó alsó fokát.

Gólszerzõk: Kraszovszkij (19.perc, 1-0), Jenei (29.perc, 1-1), Grezsák (31.perc, 2-1), Grezsák (43.perc, 3-1), Grezsák (46.perc, 11-esből, 4-1), Grósz (54.perc, 5-2), Grezsák (58.perc, 5.2)

Tápiószecsõ Futball Club 2.forduló 2007-06-23

Isaszeg - Göd Dunapart
0-0 (0-0)

Tápiószecső, 0 nézõ Vezette:

Isaszeg: Zakhajda – Vercsics, Jenei, Kancsal, Papp, Keglovics, Harmati Fekete, Bugyi, Péter, Telek cs: Bobák, Bánföldi, Boldog, Magyari, Grósz
Edzõ:

Göd Dunapart: Emmer – Varnyaczki, Járdi, Tuza, Kriska – Dankó, Petró, Nyilas, Simon – Elek, Varga Cs: Fehérdi, Kekecs, Makk, Karános, Sebő
Edzõ:

A gödi csapat jóval esélyesebbnek tűnt, soraiban több volt NB I-et is megjárt játékost is volt. Nyilas, Simon, Kriska nevével fémjelzett gárda azonban hiába játszott végig fölényben, a legnagyobb helyzeteket is elpuskázták, az isaszegiek ezen felbátorodva, több veszélyes kontrával ijesztgették Emmert. Gól nem született a mérkőzésen, hiszen egyik fél sem tudott gólt lőni, főként az isaszegiek kapusa parádézott, aki több már gólnak látszó helyzetben is tudott nagy bravúrt felmutatni. Így pedig jöhettek a tizenegyesek. 11esek: Kriska a jobb alsóba lőtt, (0-1), Fekete középre lőtte a labdát (1-1), Járdi, középre lőtt, (1-2), Jenei, a jobb felsőbe lőtt, (2-2), Petró, a jobb sarokba lőtt, (2-3), Péter, a bal sarokba lőtt, (3-3), Fehérdi, a jobb felősbe lőtt, (3-4), Papp, a bal alsóba lőtt, (4-4), Simon, a kapus mellett a léc alá lőtt, (4-5), Telek, a bal sarokba lőtt, (5-5), Kekecs, a jobb sarokba bombázott, (5-6), Boldog, a kapu fölé lőtt, (5-6) A Göd jutott a döntőbe

Tápiószecsõ Futball Club 1.forduló 2007-06-23

Tápiószecső FC -Pilisszentiván
2-4 (0-2)

Tápiószecső, 100 nézõ Vezette:

Tápiószecső FC: Horváth J. – Walter, Kőrösi, Dósa, Makádi (Bárdi) – Sallai, Grezsák, Kraszovszkij, Kiss Cs., Nagy G. (Potóczki), Horváth T.

Pilisszentiván: Székely – Gréber, Molnár, Pfeiffer, Liber – Péter Szabó, Lukács, Haluck (Harnisch), Pálvölgyi – Horváth I., Schuch (Molnár)
Edzõ:

5.perc:Előreívelt labda után Horváth I. robogott kapura, majd a kifutó Horváth J. mellett a jobb alsóba lőtt 14 méterről.(0-1).

18.perc:Beívelt labdát Nagy G. fejelte középre, majd a visszafutó Gréber kézzel beleért, 11-es! A büntetőt Grezsák a bal felső sarok fölé rúgta csúnyán.

24.perc:Horváth I. tört be a tizenhatoson belülre, majd Walter felgáncsolta, 11-es! A büntetőt Lukács a bal alsó sarokba lőtte (0-2).

44.perc:Grezsákot rántották le az ötösön, 11-es! A tizenegyest a bal felsőbe lőtte. (1-2).

51.perc:Sallai buktatta hátulról Horváth I. a 11-es pontnál, 11-es! A büntetőt Pálvölgyi a bal sarokba lőtte. (1-3).

57.perc:Lukács lépett ki a védők között, Horváth J.-t is kicselezte, majd a kapufa segítségével az üres kapuba lőtt. (1-4).

59.perc:Grezsák lőtt 17 méterről a bal alsó sarokba. (2-4).

Az első félidőben alaposan elaludtunk, a nagyon jó erőkből álló Pilisszentiván egy kontrából megszerezte a vezetést elg korán. A gól után megpróbáltunk egyenlíteni, de kimaradt egy-két helyzet, sőt Grezsák egy büntetőt is hibázott. A vendégeink viszont nem hibáztak hasonló helyzetben, így már kettővel vezettek a szünetben. A második félidő elején sikerült szépítenünk egy újabb tizenegyessel, aztán hiába iparkodtunk, kinyílt a védelmünk, s már csak szabálytalanság árán tudtunk szerelni egy ellentámadás végén, így a jogos büntető után ismét kettő lett a különbség. Sőt nem sokkal később már végleg eldöntötte a mérkpzést a vendégek karmestere, Lukács, s Grezsák utolsó előtti percben szerzett gólja már csak szépségtapasz lehetett. Így pedig a 4 tizenegyessel tarkított, de abszolút sportszerű mérkőzésen a Pilisszentiván jutott a döntőbe.

Gólszerzõk: Horváth I. (5.perc, 0-1), Lukács (11-esből, 24.perc, 0-2), Grezsák (11-esből, 44.perc, 1-2), Pálvölgyi (11-esből, 51.perc, 1-3), Lukács (57.perc, 1-4), Grezsák (59.perc, 2-4)

[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2017]