KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA
Hely Csapat Pont
1. Dabas-Gyón FC 38
2. Nagykáta SE 31
3. Gödöllő SK 28
4. Pilisi LK-Legenda Sport 27
5. Viadukt SE Biatorbágy 25
6. Vecsés FC 24
7. Törteli KSK 23
8. VS Dunakeszi 22
9. Szentendre VSE 19
10. Nagykőrös Kinizsi FC 17
11. Tököl VSK 17
12. Maglód TC 15
13. Tápiószecsõ FC 13
14. Fémalk-Dunavarsány 13
15. Felsőpakony KSE 12
16. Százhalombatta LK 11




Hazai - Vendég Eredmény
 
1.forduló
 
Gödöllő SK - Fémalk-Dunavarsány 1-0
Vecsés FC - Tápiószecsõ FC 0-1
VS Dunakeszi - Tököl VSK 6-1
Nagykőrös Kinizsi FC - Maglód TC 0-2
Viadukt SE Biatorbágy - Szentendre VSE 2-1
Dabas-Gyón FC - Törteli KSK 2-0
Nagykáta SE - Felsőpakony KSE 5-1
Pilisi LK-Legenda Sport - Százhalombatta LK 3-1
 
2.forduló
 
Fémalk-Dunavarsány - Dabas-Gyón FC 1-3
Törteli KSK - VS Dunakeszi 1-1
Tápiószecsõ FC - Nagykőrös Kinizsi FC 1-2
Maglód TC - Pilisi LK-Legenda Sport 2-2
Felsőpakony KSE - Viadukt SE Biatorbágy 2-4
Szentendre VSE - Gödöllő SK 1-2
Tököl VSK - Vecsés FC 1-3
Százhalombatta LK - Nagykáta SE 2-4
 
3.forduló
 
Dabas-Gyón FC - Szentendre VSE 2-0
Tököl VSK - Törteli KSK 3-0
Gödöllő SK - Felsőpakony KSE 5-1
Nagykőrös Kinizsi FC - Vecsés FC 1-0
Nagykáta SE - Maglód TC 6-1
VS Dunakeszi - Fémalk-Dunavarsány 1-1
Viadukt SE Biatorbágy - Százhalombatta LK 3-2
Pilisi LK-Legenda Sport - Tápiószecsõ FC 2-0
 
4.forduló
 
Vecsés FC - Pilisi LK-Legenda Sport 0-2
Fémalk-Dunavarsány - Törteli KSK 0-6
Maglód TC - Viadukt SE Biatorbágy 3-2
Szentendre VSE - VS Dunakeszi 2-4
Felsőpakony KSE - Dabas-Gyón FC 2-3
Tápiószecsõ FC - Nagykáta SE 1-2
Százhalombatta LK - Gödöllő SK 0-1
Nagykőrös Kinizsi FC - Tököl VSK 2-2
 
5.forduló
 
Viadukt SE Biatorbágy - Tápiószecsõ FC 4-1
Dabas-Gyón FC - Százhalombatta LK 3-0
Törteli KSK - Szentendre VSE 0-1
Tököl VSK - Fémalk-Dunavarsány 0-1
Gödöllő SK - Maglód TC 0-2
VS Dunakeszi - Felsőpakony KSE 5-0
Nagykáta SE - Vecsés FC 1-2
Pilisi LK-Legenda Sport - Nagykőrös Kinizsi FC 3-1
 
6.forduló
 
Vecsés FC - Viadukt SE Biatorbágy 1-1
Tápiószecsõ FC - Gödöllő SK 0-1
Maglód TC - Dabas-Gyón FC 1-2
Felsőpakony KSE - Törteli KSK 1-1
Nagykőrös Kinizsi FC - Nagykáta SE 1-3
Szentendre VSE - Fémalk-Dunavarsány 5-2
Pilisi LK-Legenda Sport - Tököl VSK 0-0
Százhalombatta LK - VS Dunakeszi 3-0
 
7.forduló
 
Dabas-Gyón FC - Tápiószecsõ FC 2-2
Gödöllő SK - Vecsés FC 2-0
Fémalk-Dunavarsány - Felsőpakony KSE 1-3
Tököl VSK - Szentendre VSE 7-1
Törteli KSK - Százhalombatta LK 3-2
VS Dunakeszi - Maglód TC 0-0
Viadukt SE Biatorbágy - Nagykőrös Kinizsi FC 2-0
Nagykáta SE - Pilisi LK-Legenda Sport 3-1
 
8.forduló
 
Felsőpakony KSE - Szentendre VSE 0-1
Vecsés FC - Dabas-Gyón FC 1-0
Nagykáta SE - Tököl VSK 3-3
Maglód TC - Törteli KSK 1-3
Tápiószecsõ FC - VS Dunakeszi 0-1
Százhalombatta LK - Fémalk-Dunavarsány 1-1
Nagykőrös Kinizsi FC - Gödöllő SK 1-1
Pilisi LK-Legenda Sport - Viadukt SE Biatorbágy 0-0
 
9.forduló
 
Viadukt SE Biatorbágy - Nagykáta SE 2-0
Gödöllő SK - Pilisi LK-Legenda Sport 2-0
Szentendre VSE - Százhalombatta LK 1-2
Fémalk-Dunavarsány - Maglód TC 2-2
Dabas-Gyón FC - Nagykőrös Kinizsi FC 4-1
Tököl VSK - Felsőpakony KSE 1-1
VS Dunakeszi - Vecsés FC 1-1
Törteli KSK - Tápiószecsõ FC 4-2
 
10.forduló
 
Vecsés FC - Törteli KSK 1-0
Tápiószecsõ FC - Fémalk-Dunavarsány 4-6
Maglód TC - Szentendre VSE 1-2
Nagykáta SE - Gödöllő SK 1-0
Viadukt SE Biatorbágy - Tököl VSK 0-4
Százhalombatta LK - Felsőpakony KSE 0-2
Nagykőrös Kinizsi FC - VS Dunakeszi 3-1
Pilisi LK-Legenda Sport - Dabas-Gyón FC 0-2
 
11.forduló
 
Dabas-Gyón FC - Nagykáta SE 2-0
Törteli KSK - Nagykőrös Kinizsi FC 3-0
Gödöllő SK - Viadukt SE Biatorbágy 0-2
Fémalk-Dunavarsány - Vecsés FC 0-3
Felsőpakony KSE - Maglód TC 2-2
VS Dunakeszi - Pilisi LK-Legenda Sport 2-0
Tököl VSK - Százhalombatta LK 3-0
Szentendre VSE - Tápiószecsõ FC 2-0
 
12.forduló
 
Viadukt SE Biatorbágy - Dabas-Gyón FC 0-0
Nagykáta SE - VS Dunakeszi 3-0
Vecsés FC - Szentendre VSE 2-2
Tápiószecsõ FC - Felsőpakony KSE 3-0
Maglód TC - Százhalombatta LK 1-1
Gödöllő SK - Tököl VSK 3-0
Nagykőrös Kinizsi FC - Fémalk-Dunavarsány 3-1
Pilisi LK-Legenda Sport - Törteli KSK 3-2
 
13.forduló
 
Százhalombatta LK - Tápiószecsõ FC 1-0
Szentendre VSE - Nagykőrös Kinizsi FC 2-1
Dabas-Gyón FC - Gödöllő SK 4-0
Fémalk-Dunavarsány - Pilisi LK-Legenda Sport 1-3
Felsőpakony KSE - Vecsés FC 1-0
VS Dunakeszi - Viadukt SE Biatorbágy 3-1
Törteli KSK - Nagykáta SE 1-2
Tököl VSK - Maglód TC 0-0
 
14.forduló
 
Dabas-Gyón FC - Tököl VSK 2-0
Viadukt SE Biatorbágy - Törteli KSK 2-3
Nagykőrös Kinizsi FC - Felsőpakony KSE 2-1
Vecsés FC - Százhalombatta LK 1-0
Tápiószecsõ FC - Maglód TC 3-1
Gödöllő SK - VS Dunakeszi 5-1
Nagykáta SE - Fémalk-Dunavarsány 1-2
Pilisi LK-Legenda Sport - Szentendre VSE 2-1
 
15.forduló
 
Törteli KSK - Gödöllő SK 2-1
Tököl VSK - Tápiószecsõ FC 0-2
Maglód TC - Vecsés FC 0-4
VS Dunakeszi - Dabas-Gyón FC 0-1
Szentendre VSE - Nagykáta SE 1-3
Fémalk-Dunavarsány - Viadukt SE Biatorbágy 1-1
Felsőpakony KSE - Pilisi LK-Legenda Sport 2-5
Százhalombatta LK - Nagykőrös Kinizsi FC  

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2018]