KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA

Hely Csapat Pont
1. Felsőpakony KSE 47
2. Tápiószele SE 41
3. Bugyi SE 41
4. Tápiószecsõ FC 39
5. Üllő SE 34
6. Örkény SE 34
7. Halásztelek FC 33
8. Ráckeve VAFC 32
9. Alsónémedi SE 31
10. Taksony SE II 27
11. Újhartyán VSE 22
12. FC Dabas II 16
13. Tárnok KSK 12
14. Pereg SE 10
15. Péteri KSK 10
16. ASE Tápiószentmárton 6




Hazai - Vendég Eredmény
 
1.forduló
 
Péteri KSK - FC Dabas II 2-5
ASE Tápiószentmárton - Halásztelek FC 1-2
Taksony SE II - Felsőpakony KSE 3-3
Pereg SE - Tárnok KSK 1-1
Üllő SE - Alsónémedi SE 5-1
Bugyi SE - Örkény SE 3-5
Újhartyán VSE - Tápiószecsõ FC 0-3
Ráckeve VAFC - Tápiószele SE 2-6
 
2.forduló
 
FC Dabas II - Alsónémedi SE 1-1
Üllő SE - Taksony SE II 1-2
Halásztelek FC - Pereg SE 1-0
Tárnok KSK - Tápiószele SE 0-1
Felsőpakony KSE - ASE Tápiószentmárton 11-1
Ráckeve VAFC - Újhartyán VSE 3-0
Tápiószecsõ FC - Bugyi SE 1-2
Örkény SE - Péteri KSK 3-3
 
3.forduló
 
Felsőpakony KSE - Üllő SE 5-0
Péteri KSK - Tápiószecsõ FC 3-3
Pereg SE - ASE Tápiószentmárton 3-0
Taksony SE II - FC Dabas II 1-1
Bugyi SE - Ráckeve VAFC 0-1
Tápiószele SE - Halásztelek FC 2-1
Örkény SE - Alsónémedi SE 0-1
Újhartyán VSE - Tárnok KSK 6-2
 
4.forduló
 
ASE Tápiószentmárton - Tápiószele SE 0-2
FC Dabas II - Üllő SE 3-3
Tárnok KSK - Bugyi SE 2-4
Tápiószecsõ FC - Alsónémedi SE 2-0
Ráckeve VAFC - Péteri KSK 6-1
Pereg SE - Felsőpakony KSE 0-1
Halásztelek FC - Újhartyán VSE 1-3
Örkény SE - Taksony SE II 4-1
 
5.forduló
 
Üllő SE - Örkény SE 4-3
Felsőpakony KSE - FC Dabas II 4-1
Péteri KSK - Tárnok KSK 4-0
Taksony SE II - Tápiószecsõ FC 2-2
Bugyi SE - Halásztelek FC 7-3
Alsónémedi SE - Ráckeve VAFC 1-1
Tápiószele SE - Pereg SE 4-1
Újhartyán VSE - ASE Tápiószentmárton 5-2
 
6.forduló
 
ASE Tápiószentmárton - Bugyi SE 1-2
Halásztelek FC - Péteri KSK 4-1
Tárnok KSK - Alsónémedi SE 0-1
Ráckeve VAFC - Taksony SE II 7-1
Pereg SE - Újhartyán VSE 1-2
Tápiószecsõ FC - Üllő SE 2-4
Örkény SE - FC Dabas II 2-2
Tápiószele SE - Felsőpakony KSE 1-6
 
7.forduló
 
FC Dabas II - Tápiószecsõ FC 0-2
Taksony SE II - Tárnok KSK 1-1
Péteri KSK - ASE Tápiószentmárton 7-2
Felsőpakony KSE - Örkény SE 3-1
Üllő SE - Ráckeve VAFC 2-1
Alsónémedi SE - Halásztelek FC 2-4
Bugyi SE - Pereg SE 4-1
Újhartyán VSE - Tápiószele SE 1-3
 
8.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Örkény SE 4-3
ASE Tápiószentmárton - Alsónémedi SE 1-6
Ráckeve VAFC - FC Dabas II 6-0
Pereg SE - Péteri KSK 3-1
Tárnok KSK - Üllő SE 1-2
Halásztelek FC - Taksony SE II 1-1
Tápiószele SE - Bugyi SE 1-2
Újhartyán VSE - Felsőpakony KSE 0-3
 
9.forduló
 
Felsőpakony KSE - Tápiószecsõ FC 5-1
Taksony SE II - ASE Tápiószentmárton 5-2
Üllő SE - Halásztelek FC 3-4
Péteri KSK - Tápiószele SE 1-3
FC Dabas II - Tárnok KSK 1-3
Bugyi SE - Újhartyán VSE 4-1
Alsónémedi SE - Pereg SE 3-0
Örkény SE - Ráckeve VAFC 3-1
 
10.forduló
 
ASE Tápiószentmárton - Üllő SE 3-12
Halásztelek FC - FC Dabas II 4-2
Tárnok KSK - Örkény SE 0-1
Ráckeve VAFC - Tápiószecsõ FC 1-2
Pereg SE - Taksony SE II 5-6
Bugyi SE - Felsőpakony KSE 0-2
Tápiószele SE - Alsónémedi SE 3-2
Újhartyán VSE - Péteri KSK 1-1
 
11.forduló
 
Üllő SE - Pereg SE 5-2
Péteri KSK - Bugyi SE 1-2
FC Dabas II - ASE Tápiószentmárton 18-0
Tápiószecsõ FC - Tárnok KSK 4-0
Taksony SE II - Tápiószele SE 1-2
Felsőpakony KSE - Ráckeve VAFC 6-0
Alsónémedi SE - Újhartyán VSE 3-1
Örkény SE - Halásztelek FC 1-1
 
12.forduló
 
ASE Tápiószentmárton - Örkény SE 1-5
Halásztelek FC - Tápiószecsõ FC 2-5
Tárnok KSK - Ráckeve VAFC 1-2
Pereg SE - FC Dabas II 1-0
Péteri KSK - Felsőpakony KSE 0-2
Bugyi SE - Alsónémedi SE 1-2
Tápiószele SE - Üllő SE 6-2
Újhartyán VSE - Taksony SE II 1-6
 
13.forduló
 
FC Dabas II - Tápiószele SE 1-4
Tápiószecsõ FC - ASE Tápiószentmárton 8-2
Ráckeve VAFC - Halásztelek FC 1-0
Taksony SE II - Bugyi SE 0-3
Üllő SE - Újhartyán VSE 3-2
Felsőpakony KSE - Tárnok KSK 5-0
Alsónémedi SE - Péteri KSK 3-3
Örkény SE - Pereg SE 6-0
 
14.forduló
 
ASE Tápiószentmárton - Ráckeve VAFC 0-11
Pereg SE - Tápiószecsõ FC 0-5
Halásztelek FC - Tárnok KSK 3-1
Péteri KSK - Taksony SE II 3-6
Alsónémedi SE - Felsőpakony KSE 0-6
Bugyi SE - Üllő SE 3-1
Újhartyán VSE - FC Dabas II 2-0
Tápiószele SE - Örkény SE 1-2
 
15.forduló
 
Üllő SE - Péteri KSK 3-0
Felsőpakony KSE - Halásztelek FC 3-0
Tárnok KSK - ASE Tápiószentmárton 6-0
Taksony SE II - Alsónémedi SE 2-1
Ráckeve VAFC - Pereg SE 5-0
FC Dabas II - Bugyi SE 2-3
Tápiószecsõ FC - Tápiószele SE 2-0
Örkény SE - Újhartyán VSE 5-2
 
16.forduló
 
FC Dabas II - Péteri KSK 4-3
Halásztelek FC - ASE Tápiószentmárton 3-1
Felsőpakony KSE - Taksony SE II 1-1
Tárnok KSK - Pereg SE 1-0
Alsónémedi SE - Üllő SE 3-2
Örkény SE - Bugyi SE 2-2
Tápiószecsõ FC - Újhartyán VSE 2-0
Ráckeve VAFC - Tápiószele SE 0-2
 
17.forduló
 
Alsónémedi SE - FC Dabas II 2-1
Taksony SE II - Üllő SE 8-2
Pereg SE - Halásztelek FC 1-3
Tápiószele SE - Tárnok KSK 2-2
ASE Tápiószentmárton - Felsőpakony KSE 6-1
Újhartyán VSE - Ráckeve VAFC 3-2
Bugyi SE - Tápiószecsõ FC 1-0
Péteri KSK - Örkény SE 0-1
 
18.forduló
 
Üllő SE - Felsőpakony KSE 3-1
Tápiószecsõ FC - Péteri KSK 3-0
ASE Tápiószentmárton - Pereg SE 4-1
FC Dabas II - Taksony SE II 2-1
Ráckeve VAFC - Bugyi SE 0-0
Halásztelek FC - Tápiószele SE 2-2
Alsónémedi SE - Örkény SE 2-1
Tárnok KSK - Újhartyán VSE 1-2
 
19.forduló
 
Tápiószele SE - ASE Tápiószentmárton 6-1
Üllő SE - FC Dabas II 3-0
Bugyi SE - Tárnok KSK 1-0
Alsónémedi SE - Tápiószecsõ FC 1-1
Péteri KSK - Ráckeve VAFC 0-2
Felsőpakony KSE - Pereg SE 1-0
Újhartyán VSE - Halásztelek FC 2-3
Taksony SE II - Örkény SE 4-5
 
20.forduló
 
Örkény SE - Üllő SE  
FC Dabas II - Felsőpakony KSE  
Tárnok KSK - Péteri KSK  
Tápiószecsõ FC - Taksony SE II  
Halásztelek FC - Bugyi SE  
Ráckeve VAFC - Alsónémedi SE  
Pereg SE - Tápiószele SE  
ASE Tápiószentmárton - Újhartyán VSE  
 
21.forduló
 
Bugyi SE - ASE Tápiószentmárton  
Péteri KSK - Halásztelek FC  
Alsónémedi SE - Tárnok KSK  
Taksony SE II - Ráckeve VAFC  
Újhartyán VSE - Pereg SE  
Üllő SE - Tápiószecsõ FC  
FC Dabas II - Örkény SE  
Felsőpakony KSE - Tápiószele SE  
 
22.forduló
 
Tápiószecsõ FC - FC Dabas II  
Tárnok KSK - Taksony SE II  
ASE Tápiószentmárton - Péteri KSK  
Örkény SE - Felsőpakony KSE  
Ráckeve VAFC - Üllő SE  
Halásztelek FC - Alsónémedi SE  
Pereg SE - Bugyi SE  
Tápiószele SE - Újhartyán VSE  
 
23.forduló
 
Örkény SE - Tápiószecsõ FC  
Alsónémedi SE - ASE Tápiószentmárton  
FC Dabas II - Ráckeve VAFC  
Péteri KSK - Pereg SE  
Üllő SE - Tárnok KSK  
Taksony SE II - Halásztelek FC  
Bugyi SE - Tápiószele SE  
Felsőpakony KSE - Újhartyán VSE  
 
24.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Felsőpakony KSE  
ASE Tápiószentmárton - Taksony SE II  
Halásztelek FC - Üllő SE  
Tápiószele SE - Péteri KSK  
Tárnok KSK - FC Dabas II  
Újhartyán VSE - Bugyi SE  
Pereg SE - Alsónémedi SE  
Ráckeve VAFC - Örkény SE  
 
25.forduló
 
Üllő SE - ASE Tápiószentmárton  
FC Dabas II - Halásztelek FC  
Örkény SE - Tárnok KSK  
Tápiószecsõ FC - Ráckeve VAFC  
Taksony SE II - Pereg SE  
Felsőpakony KSE - Bugyi SE  
Alsónémedi SE - Tápiószele SE  
Péteri KSK - Újhartyán VSE  
 
26.forduló
 
Pereg SE - Üllő SE  
Bugyi SE - Péteri KSK  
ASE Tápiószentmárton - FC Dabas II  
Tárnok KSK - Tápiószecsõ FC  
Tápiószele SE - Taksony SE II  
Ráckeve VAFC - Felsőpakony KSE  
Újhartyán VSE - Alsónémedi SE  
Halásztelek FC - Örkény SE  
 
27.forduló
 
Örkény SE - ASE Tápiószentmárton  
Tápiószecsõ FC - Halásztelek FC  
Ráckeve VAFC - Tárnok KSK  
FC Dabas II - Pereg SE  
Felsőpakony KSE - Péteri KSK  
Alsónémedi SE - Bugyi SE  
Üllő SE - Tápiószele SE  
Taksony SE II - Újhartyán VSE  
 
28.forduló
 
Tápiószele SE - FC Dabas II  
ASE Tápiószentmárton - Tápiószecsõ FC  
Halásztelek FC - Ráckeve VAFC  
Bugyi SE - Taksony SE II  
Újhartyán VSE - Üllő SE  
Tárnok KSK - Felsőpakony KSE  
Péteri KSK - Alsónémedi SE  
Pereg SE - Örkény SE  
 
29.forduló
 
Ráckeve VAFC - ASE Tápiószentmárton  
Tápiószecsõ FC - Pereg SE  
Tárnok KSK - Halásztelek FC  
Taksony SE II - Péteri KSK  
Felsőpakony KSE - Alsónémedi SE  
Üllő SE - Bugyi SE  
FC Dabas II - Újhartyán VSE  
Örkény SE - Tápiószele SE  
 
30.forduló
 
Péteri KSK - Üllő SE  
Halásztelek FC - Felsőpakony KSE  
ASE Tápiószentmárton - Tárnok KSK  
Alsónémedi SE - Taksony SE II  
Pereg SE - Ráckeve VAFC  
Bugyi SE - FC Dabas II  
Tápiószele SE - Tápiószecsõ FC  
Újhartyán VSE - Örkény SE  

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2020]