KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA

Hely Csapat Pont
1. Taksony SE 40
2. Pilisi LK-Legenda Sport 35
3. Dabas-Gyón FC 34
4. Nagykáta SE 31
5. Fémalk-Dunavarsány TE 27
6. Nagykőrös Kinizsi FC 26
7. Viadukt SE 24
8. Maglód TC 20
9. Százhalombatta LK 18
10. Gödöllő SK 17
11. Tápiószecsõ FC 16
12. Tököl VSE 15
13. Szigetszentmiklós TK 12
14. FC Dabas II 10
15. Szentendre 9
16. Sülysáp SE 0



Pest megyei II. osztály

Keleti csoport

2015/2016 őszi sorsolás

 

1. forduló 

2015. augusztus 15.  szombat 17:00

Abony KID FC - Surber LKSE

Törtel KSK - Tápióság KSK

2015. augusztus 16. vasárnap 17:00

Tápiószecső FC - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Tápiószele SE - Tápiógyörgye KSK

Pilis LK II. - Bugyi SE

Újhartyán ISE - Albertirsa SE

Örkény SE - Újlengyel DSE

Sülysáp KSK - Péteri KSK

 

2. forduló 

2015. augusztus 22. szombat 17:00

Albertirsa SE - Abony KID FC

Surber LKSE - Örkény SE

2015.augusztus 23. vasárnap 17:00

Újlengyel DSE - Tápiószele SE

Tápiógyörgye KSK - Sülysáp KSK

Péteri KSK - Pilis LK II.

Bugyi SE - Tápiószecső FC

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Törtel KSK

Tápióság KSK - Újhartyán ISE

 

3. forduló  

2015.augusztus 29. szombat 16:30

Abony KID FC - Tápióság KSK

Törtel KSK - Bugyi SE

Tápiószecső FC - Péteri KSK

Sülysáp KSK - Tápiószele SE

2015.augusztus 30. vasárnap 16:30

Újlengyel DSE - Surber LKSE

Pilis LK II. - Tápiógyörgye KSK

Újhartyán ISE - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Örkény SE - Albertirsa SE

 

4. forduló  

2015. szeptember 5. szombat 16:30

Sülysáp KSK - Újlengyel DSE

Tápióság KSK - Örkény SE

Albertirsa SE - Surber LKSE

Péteri KSK - Törtel KSK

2015. szeptember 6. vasárnap 16:30

Tápiógyörgye KSK - Tápiószecső FC

Bugyi SE - Újhartyán ISE

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Abony KID FC

Tápiószele SE - Pilis LK II.

 

5.forduló  

2015. szeptember 12. szombat 16:00

Abony KID FC - Bugyi SE

Törtel KSK - Tápiógyörgye KSK

Tápiószecső FC - Tápiószele SE

Surber LKSE - Tápióság KSK

Pilis LK II. - Sülysáp KSK

2015.szeptember 13. vasárnap 16:00

Újlengyel DSE - Albertirsa SE

Újhartyán ISE - Péteri KSK

Örkény SE - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

 

6. forduló  

2015. szeptember 19. szombat 16:00

Sülysáp KSK - Tápiószecső FC

Tápióság KSK - Albertirsa SE

Péteri KSK - Abony KID FC

2015. szeptember 20. vasárnap 16:00

Tápiószele SE - Törtel KSK

Tápiógyörgye KSK - Újhartyán ISE

Bugyi SE - Örkény SE

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Surber LKSE

Pilis LK II. - Újlengyel DSE

 

7.forduló  

2015. szeptember 26. szombat 16:00

Abony KID FC - Tápiógyörgye KSK

Törtel KSK - Sülysáp KSK

Tápiószecső FC - Pilis LK II.

Albertirsa SE - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Surber LKSE - Bugyi SE

2015. szeptember 27. vasárnap 16:00

Újlengyel DSE - Tápióság KSK

Újhartyán ISE - Tápiószele SE

Örkény SE - Péteri KSK

 

8. forduló  

2015. október 3. szombat 15:00

Tápiószecső FC - Újlengyel DSE

Sülysáp KSK - Újhartyán ISE

Pilis LK II. - Törtel KSK

Péteri KSK - Surber LKSE

2015. október 4. vasárnap 15:00

Tápiószele SE - Abony KID FC

Tápiógyörgye KSK - Örkény SE

Bugyi SE - Albertirsa

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Tápióság KSK

 

9.forduló  

2015. október 10. szombat 15:00

Törtel KSK - Tápiószecső FC

Tápióság KSK - Bugyi SE

Albertirsa SE - Péteri KSK

Surber LKSE - Tápiógyörgye KSK

Abony KID FC - Sülysáp KSK

Újhartyán ISE - Pilis LK II.

2025.október 11. vasárnap 15:00

Újlengyel DSE - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Örkény SE - Tápiószele SE

 

10.forduló  

2015. október 17. szombat 14:00

Törtel KSK - Újlengyel DSE

Tápiószecső FC - Újhartyán ISE

Sülysáp KSK - Örkény SE

Péteri KSK - Tápióság KSK

2015. október 18. vasárnap 14:00

Bugyi SE  - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Pilis LK II. - Abony KID FC

Tápiószele SE - Surber LKSE

Tápiógyörgye KSK - Albertirsa SE

 

11.forduló -

2015. október 24. szombat 13:30

Abony KID FC - Tápiószecső FC

Tápióság KSK - Tápiógyörgye KSK

Albertirsa SE - Tápiószele SE

Surber LKSE - Sülysáp KSK

2015. október 25. vasárnap 13:30

Újlengyel DSE - Bugyi SE

Újhartyán ISE - Törtel KSK

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Péteri KSK

Örkény SE - Pilis LK II.

  

12.forduló  

2015. október 31. szombat 13:30

Sülysáp KSK - Albertirsa SE

Törtel KSK - Abony KID FC

Tápiószecső FC - Örkény SE

Pilis LK II. - Surber LKSE

Péteri KSK - Bugyi SE

2015. november 1. vasárnap 13:30

Tápiószele SE - Tápióság KSK

Tápiógyörgye KSK - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Újhartyán ISE - Újlengyel DSE

 

13. forduló  

2015. november 7. szombat 13:30

Abony KID FC - Újhartyán ISE

Tápióság KSK - Sülysáp KSK

Albertirsa SE - Pilis LK II.

Surber LKSE - Tápiószecső FC

2015. november 8. vasárnap 13:30

Újlengyel DSE - Péteri KSK

Bugyi SE - Tápiógyörgye KSK

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Tápiószele SE

Örkény SE - Törtel KSK

  

14.forduló  

2015. november 14. szombat 13:00

Abony KID FC - Újlengyel DSE

Törtel KSK - Surber LKSE

Tápiószecső FC - Albertirsa SE

Sülysáp KSK - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

2015. november 15. vasárnap 13:00

Tápiószele SE - Bugyi SE

Tápiógyörgye KSK - Péteri KSK

Pilis LK II. - Tápióság KSK

Újhartyán ISE - Örkény SE

  

15.forduló szombat 13:00

Tápióság KSK - Tápiószecső FC

Albertirsa SE - Törtel KSK

Surber LKSE - Újhartyán ISE

Újlengyel DSE - Tápiógyörgye KSK

Péteri KSK - Tápiószele SE

2015. november 22. vasárnap 13:00

Örkény SE - Abony KID FC

Bugyi SE - Sülysáp KSK

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Pilis LK II.

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2017]