KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA
Hely Csapat Pont
1. Dabas-Gyón FC 68
2. Gödöllő SK 51
3. Nagykáta SE 50
4. Törteli KSK 49
5. Pilisi LK-Legenda Sport 48
6. Vecsés FC 48
7. VS Dunakeszi 46
8. Százhalombatta LK 38
9. Viadukt SE Biatorbágy 38
10. Fémalk-Dunavarsány 37
11. Tököl VSK 36
12. Maglód TC 35
13. Szentendre VSE 33
14. Nagykőrös Kinizsi FC 33
15. Felsőpakony KSE 32
16. Tápiószecsõ FC 28



Pest megyei öregfiúk bajnokság

Közép csoport

2018/2019 őszi sorsolás

   

1.forduló    

2018. szeptember 3.  hétfő   

Csömör KSK - Tápiószecső FC  19:30

Maglód TC - Fóti SE  17:00

Üllő SE - Kistarcsa VSC I.  18:00

Mogyoród KSK - UFC Gyömrő  18:30

Mende LSE - Pécel SSE  17:00

Kistarcsa VSC II. - VS Dunakeszi  17:00

   

2.forduló    

2018. szeptember 10. hétfő   

Kistarcsa VSC I. - Kistarcsa VSC II.  17:00

UFC Gyömrő - Üllő SE  17:00

VS Dunakeszi - Pécel SSE  17:00

Csömör KSK - Mende LSE  19:30

Fóti SE - Mogyoród KSK  17:00

Tápiószecső FC - Maglód TC  18:00

   

3.forduló    

2018. szeptember 13. csütörtök   

Üllő SE - Fóti SE  18:00

Mogyoród KSK - Maglód TC  18:30

Kistarcsa VSC II. - UFC Gyömrő  17:00

Mende LSE  - Tápiószecső FC 17:00

Pécel SSE - Kistarcsa VSC I.  17:00

Csömör KSK - VS Dunakeszi  19:30

   

4.forduló    

2018. szeptember 17. hétfő   

Kistarcsa VSC I. - Csömör KSK  17:00

UFC Gyömrő - Pécel SSE  17:00

VS Dunakeszi - Mende LSE  17:00

Maglód TC - Üllő SE  17:00

Fóti SE - Kistarcsa VSC II.  17:00

Mogyoród KSK - Tápiószecső FC  18:30

   

5.forduló    

2018.szeptember 24. hétfő   

Csömör KSK - UFC Gyömrő  19:30

Kistarcsa VSC II. - Maglód TC  16:30

Üllő SE - Mogyoród KSK  18:00

Mende LSE - Kistarcsa VSC I.  16:30

Pécel SSE - Fóti SE  16:30

Tápiószecső FC - VS Dunakeszi  18:00

   

6.forduló    

2018.október 1. hétfő   

Kistarcsa VSC I. - VS Dunakeszi  16:30

Maglód TC - Pécel SSE  16:30

Fóti SE - Csömör KSK  16:30

UFC Gyömrő - Mende LSE  16:30

Mogyoród KSK - Kistarcsa VSC II.  18:30

Üllő SE - Tápiószecső FC  18:00

   

7.forduló    

2018. október 8. hétfő   

Tápiószecső FC - Kistarcsa VSC I.  18:00

Kistarcsa VSC II. - Üllő SE  16:00

Mende LSE - Fóti SE  16:00

Csömör KSK - Maglód TC  19:30

Pécel SSE - Mogyoród KSK  16:00

UFC Gyömrő - VS Dunakeszi  16:00

   

8.forduló    

2018.október 15. hétfő   

Kistarcsa VSC II. - Tápiószecső FC  15:30

Üllő SE - Pécel SSE  18:00

Mogyoród KSK - Csömör KSK  18:30

UFC Gyömrő - Kistarcsa VSC I.  15:30

Maglód TC - Mende LSE  15:30

Fóti SE - VS Dunakeszi  15:30

   

9.forduló    

2018. október 22 hétfő   

Tápiószecső FC - UFC Gyömrő  18:00

Csömör KSK - Üllő SE  19:30

Pécel SSE - Kistarcsa VSC II.  15:30

Mende LSE - Mogyoród KSK  18:30

Kistarcsa VSC I. - Fóti SE  15:30

VS Dunakeszi - Maglód TC  15:30

   

10.forduló    

2018. október 29. hétfő   

Pécel SSE - Tápiószecső FC  14:30

Fóti SE - UFC Gyömrő  14:30

Maglód TC - Kistarcsa VSC I.  14:30

Kistarcsa VSC II. - Csömör KSK  14:30

Üllő SE - Mende LSE  18:00

Mogyoród KSK - VS Dunakeszi  18:30

   

22.forduló    

2018. november 5. hétfő   

Tápiószecső FC - Fóti SE  18:00

Csömör KSK - Pécel SSE  19:30

UFC Gyömrő - Maglód TC  14:30

Kistarcsa VSC I. - Mogyoród KSK  14:30

VS Dunakeszi - Üllő SE  14:30

2018. november 6. kedd   

Kistarcsa VSC II. - Mende LSE  14:30

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2019]