KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA
Hely Csapat Pont
1. Dabas-Gyón FC 68
2. Gödöllő SK 51
3. Nagykáta SE 50
4. Törteli KSK 49
5. Pilisi LK-Legenda Sport 48
6. Vecsés FC 48
7. VS Dunakeszi 46
8. Százhalombatta LK 38
9. Viadukt SE Biatorbágy 38
10. Fémalk-Dunavarsány 37
11. Tököl VSK 36
12. Maglód TC 35
13. Szentendre VSE 33
14. Nagykőrös Kinizsi FC 33
15. Felsőpakony KSE 32
16. Tápiószecsõ FC 28




Hazai - Vendég Eredmény
 
1.forduló
 
Csömör KSK - Tápiószecsõ FC 2-2
Maglód TC - Fóti SE 6-2
Üllő SE - Kistarcsa VSC I. 4-7
Mogyoród KSK - UFC Gyömrő 0-3
Mende LSE - Pécel SSE 2-5
Kistarcsa VSC II. - VS Dunakeszi 1-13
 
2.forduló
 
Kistarcsa VSC I. - Kistarcsa VSC II. 12-2
UFC Gyömrő - Üllő SE 2-2
VS Dunakeszi - Pécel SSE 3-1
Csömör KSK - Mende LSE 2-2
Fóti SE - Mogyoród KSK 4-0
Tápiószecsõ FC - Maglód TC 3-0
 
3.forduló
 
Üllő SE - Fóti SE 6-0
Mogyoród KSK - Maglód TC 0-8
Kistarcsa VSC II. - UFC Gyömrő 3-0
Tápiószecsõ FC - Mende LSE 2-2
Pécel SSE - Kistarcsa VSC I. 4-0
Csömör KSK - VS Dunakeszi 0-8
 
4.forduló
 
Kistarcsa VSC I. - Csömör KSK 2-0
UFC Gyömrő - Pécel SSE 0-4
VS Dunakeszi - Mende LSE 6-2
Maglód TC - Üllő SE 4-4
Fóti SE - Kistarcsa VSC II. 6-2
Mogyoród KSK - Tápiószecsõ FC 2-7
 
5.forduló
 
Csömör KSK - UFC Gyömrő 2-5
Kistarcsa VSC II. - Maglód TC 2-4
Üllő SE - Mogyoród KSK 1-0
Mende LSE - Kistarcsa VSC I. 1-1
Pécel SSE - Fóti SE 4-2
Tápiószecsõ FC - VS Dunakeszi 2-1
 
6.forduló
 
Kistarcsa VSC I. - VS Dunakeszi 1-0
Maglód TC - Pécel SSE 4-3
Fóti SE - Csömör KSK 5-1
UFC Gyömrő - Mende LSE 2-0
Mogyoród KSK - Kistarcsa VSC II. 6-0
Üllő SE - Tápiószecsõ FC 2-1
 
7.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Kistarcsa VSC I. 1-1
Kistarcsa VSC II. - Üllő SE 5-8
Mende LSE - Fóti SE 0-1
Csömör KSK - Maglód TC 2-7
Pécel SSE - Mogyoród KSK 7-0
UFC Gyömrő - VS Dunakeszi 2-6
 
8.forduló
 
Kistarcsa VSC II. - Tápiószecsõ FC 0-8
Üllő SE - Pécel SSE 4-6
Mogyoród KSK - Csömör KSK 7-3
UFC Gyömrő - Kistarcsa VSC I. 3-0
Maglód TC - Mende LSE 3-2
Fóti SE - VS Dunakeszi 0-5
 
9.forduló
 
Tápiószecsõ FC - UFC Gyömrő 2-2
Csömör KSK - Üllő SE 1-5
Pécel SSE - Kistarcsa VSC II. 9-1
Mende LSE - Mogyoród KSK 3-2
Kistarcsa VSC I. - Fóti SE 2-6
VS Dunakeszi - Maglód TC 5-1
 
10.forduló
 
Pécel SSE - Tápiószecsõ FC 7-0
Fóti SE - UFC Gyömrő 3-3
Maglód TC - Kistarcsa VSC I. 3-0
Kistarcsa VSC II. - Csömör KSK 0-9
Üllő SE - Mende LSE 2-1
Mogyoród KSK - VS Dunakeszi 0-10
 
11.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Fóti SE 3-1
Csömör KSK - Pécel SSE 0-1
UFC Gyömrő - Maglód TC 1-2
Kistarcsa VSC I. - Mogyoród KSK 4-1
VS Dunakeszi - Üllő SE 2-0
Kistarcsa VSC II. - Mende LSE 2-6
 
12.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Csömör KSK 3-1
Fóti SE - Maglód TC 0-2
Kistarcsa VSC I. - Üllő SE 4-1
UFC Gyömrő - Mogyoród KSK 1-1
Pécel SSE - Mende LSE 2-0
VS Dunakeszi - Kistarcsa VSC II. 3-0
 
13.forduló
 
Kistarcsa VSC II. - Kistarcsa VSC I. 1-8
Üllő SE - UFC Gyömrő 3-1
Pécel SSE - VS Dunakeszi 2-2
Mende LSE - Csömör KSK 6-2
Mogyoród KSK - Fóti SE 0-3
Maglód TC - Tápiószecsõ FC 3-2
 
14.forduló
 
Fóti SE - Üllő SE 4-3
Maglód TC - Mogyoród KSK 6-0
UFC Gyömrő - Kistarcsa VSC II. 9-1
Mende LSE - Tápiószecsõ FC 2-2
Kistarcsa VSC I. - Pécel SSE 3-1
VS Dunakeszi - Csömör KSK 5-1
 
15.forduló
 
Csömör KSK - Kistarcsa VSC I. 5-3
Pécel SSE - UFC Gyömrő 3-0
Mende LSE - VS Dunakeszi 1-2
Üllő SE - Maglód TC 5-5
Kistarcsa VSC II. - Fóti SE 0-9
Tápiószecsõ FC - Mogyoród KSK 3-0
 
16.forduló
 
UFC Gyömrő - Csömör KSK 2-3
Maglód TC - Kistarcsa VSC II. 16-1
Mogyoród KSK - Üllő SE 1-7
Kistarcsa VSC I. - Mende LSE 3-1
Fóti SE - Pécel SSE 4-2
VS Dunakeszi - Tápiószecsõ FC 2-1
 
17.forduló
 
VS Dunakeszi - Kistarcsa VSC I. 3-3
Pécel SSE - Maglód TC 4-1
Csömör KSK - Fóti SE 0-6
Mende LSE - UFC Gyömrő 3-2
Kistarcsa VSC II. - Mogyoród KSK 2-4
Tápiószecsõ FC - Üllő SE 1-5
 
18.forduló
 
Kistarcsa VSC I. - Tápiószecsõ FC 5-1
Üllő SE - Kistarcsa VSC II. 16-0
Fóti SE - Mende LSE 3-0
Maglód TC - Csömör KSK 5-1
Mogyoród KSK - Pécel SSE 1-13
VS Dunakeszi - UFC Gyömrő 8-1
 
19.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Kistarcsa VSC II. 3-0
Pécel SSE - Üllő SE 6-0
Csömör KSK - Mogyoród KSK  
Kistarcsa VSC I. - UFC Gyömrő 3-3
Mende LSE - Maglód TC 1-1
VS Dunakeszi - Fóti SE 1-3
 
20.forduló
 
UFC Gyömrő - Tápiószecsõ FC 3-1
Üllő SE - Csömör KSK 2-1
Kistarcsa VSC II. - Pécel SSE 0-8
Mogyoród KSK - Mende LSE 2-5
Fóti SE - Kistarcsa VSC I. 1-2
Maglód TC - VS Dunakeszi 4-10
 
21.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Pécel SSE 1-4
UFC Gyömrő - Fóti SE 3-1
Kistarcsa VSC I. - Maglód TC 7-5
Csömör KSK - Kistarcsa VSC II. 8-1
Mende LSE - Üllő SE 2-2
VS Dunakeszi - Mogyoród KSK 11-0
 
22.forduló
 
Fóti SE - Tápiószecsõ FC 7-4
Pécel SSE - Csömör KSK 6-0
Maglód TC - UFC Gyömrő 3-3
Mogyoród KSK - Kistarcsa VSC I. 0-6
Üllő SE - VS Dunakeszi 1-3
Mende LSE - Kistarcsa VSC II.  

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2019]