KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA
Hely Csapat Pont
1. Dabas-Gyón FC 55
2. Nagykáta SE 43
3. Gödöllő SK 40
4. Törteli KSK 37
5. Vecsés FC 36
6. Pilisi LK-Legenda Sport 34
7. Viadukt SE Biatorbágy 34
8. VS Dunakeszi 33
9. Tököl VSK 30
10. Százhalombatta LK 27
11. Szentendre VSE 27
12. Nagykőrös Kinizsi FC 26
13. Felsőpakony KSE 23
14. Maglód TC 23
15. Tápiószecsõ FC 21
16. Fémalk-Dunavarsány 18




Hazai - Vendég Eredmény
 
1.forduló
 
Csömör KSK - Tápiószecsõ FC 2-2
Maglód TC - Fóti SE 6-2
Üllő SE - Kistarcsa VSC I. 4-7
Mogyoród KSK - UFC Gyömrő 0-3
Mende LSE - Pécel SSE 2-5
Kistarcsa VSC II. - VS Dunakeszi 1-13
 
2.forduló
 
Kistarcsa VSC I. - Kistarcsa VSC II. 12-2
UFC Gyömrő - Üllő SE 2-2
VS Dunakeszi - Pécel SSE 3-1
Csömör KSK - Mende LSE 2-2
Fóti SE - Mogyoród KSK 4-0
Tápiószecsõ FC - Maglód TC 3-0
 
3.forduló
 
Üllő SE - Fóti SE 6-0
Mogyoród KSK - Maglód TC 0-8
Kistarcsa VSC II. - UFC Gyömrő 3-0
Tápiószecsõ FC - Mende LSE 2-2
Pécel SSE - Kistarcsa VSC I. 4-0
Csömör KSK - VS Dunakeszi 0-8
 
4.forduló
 
Kistarcsa VSC I. - Csömör KSK 2-0
UFC Gyömrő - Pécel SSE 0-4
VS Dunakeszi - Mende LSE 6-2
Maglód TC - Üllő SE 4-4
Fóti SE - Kistarcsa VSC II. 6-2
Mogyoród KSK - Tápiószecsõ FC 2-7
 
5.forduló
 
Csömör KSK - UFC Gyömrő 2-5
Kistarcsa VSC II. - Maglód TC 2-4
Üllő SE - Mogyoród KSK 1-0
Mende LSE - Kistarcsa VSC I. 1-1
Pécel SSE - Fóti SE 4-2
Tápiószecsõ FC - VS Dunakeszi 2-1
 
6.forduló
 
Kistarcsa VSC I. - VS Dunakeszi 1-0
Maglód TC - Pécel SSE 4-3
Fóti SE - Csömör KSK 5-1
UFC Gyömrő - Mende LSE 2-0
Mogyoród KSK - Kistarcsa VSC II. 6-0
Üllő SE - Tápiószecsõ FC 2-1
 
7.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Kistarcsa VSC I. 1-1
Kistarcsa VSC II. - Üllő SE 5-8
Mende LSE - Fóti SE 0-1
Csömör KSK - Maglód TC 2-7
Pécel SSE - Mogyoród KSK 7-0
UFC Gyömrő - VS Dunakeszi 2-6
 
8.forduló
 
Kistarcsa VSC II. - Tápiószecsõ FC 0-8
Üllő SE - Pécel SSE 4-6
Mogyoród KSK - Csömör KSK 7-3
UFC Gyömrő - Kistarcsa VSC I. 3-0
Maglód TC - Mende LSE 3-2
Fóti SE - VS Dunakeszi 0-5
 
9.forduló
 
Tápiószecsõ FC - UFC Gyömrő 2-2
Csömör KSK - Üllő SE 1-5
Pécel SSE - Kistarcsa VSC II. 9-1
Mende LSE - Mogyoród KSK 3-2
Kistarcsa VSC I. - Fóti SE 2-6
VS Dunakeszi - Maglód TC 5-1
 
10.forduló
 
Pécel SSE - Tápiószecsõ FC 7-0
Fóti SE - UFC Gyömrő 3-3
Maglód TC - Kistarcsa VSC I. 3-0
Kistarcsa VSC II. - Csömör KSK 2-9
Üllő SE - Mende LSE 2-1
Mogyoród KSK - VS Dunakeszi 0-10
 
11.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Fóti SE 3-1
Csömör KSK - Pécel SSE 0-1
UFC Gyömrő - Maglód TC 1-2
Kistarcsa VSC I. - Mogyoród KSK 4-1
VS Dunakeszi - Üllő SE 2-0
Kistarcsa VSC II. - Mende LSE 2-6
 
12.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Csömör KSK 3-1
Fóti SE - Maglód TC 0-2
Kistarcsa VSC I. - Üllő SE 4-1
UFC Gyömrő - Mogyoród KSK 1-1
Pécel SSE - Mende LSE 2-0
VS Dunakeszi - Kistarcsa VSC II. 3-0
 
13.forduló
 
Kistarcsa VSC II. - Kistarcsa VSC I. 1-8
Üllő SE - UFC Gyömrő 3-1
Pécel SSE - VS Dunakeszi 2-2
Mende LSE - Csömör KSK 6-2
Mogyoród KSK - Fóti SE 0-3
Maglód TC - Tápiószecsõ FC 3-2
 
14.forduló
 
Fóti SE - Üllő SE 4-3
Maglód TC - Mogyoród KSK 6-0
UFC Gyömrő - Kistarcsa VSC II. 9-1
Mende LSE - Tápiószecsõ FC 2-2
Kistarcsa VSC I. - Pécel SSE 4-1
VS Dunakeszi - Csömör KSK 5-1
 
15.forduló
 
Csömör KSK - Kistarcsa VSC I. 5-3
Pécel SSE - UFC Gyömrő 3-0
Mende LSE - VS Dunakeszi 1-2
Üllő SE - Maglód TC 5-5
Kistarcsa VSC II. - Fóti SE 0-9
Tápiószecsõ FC - Mogyoród KSK 3-0
 
16.forduló
 
UFC Gyömrő - Csömör KSK  
Maglód TC - Kistarcsa VSC II.  
Mogyoród KSK - Üllő SE  
Kistarcsa VSC I. - Mende LSE  
Fóti SE - Pécel SSE  
VS Dunakeszi - Tápiószecsõ FC  
 
17.forduló
 
VS Dunakeszi - Kistarcsa VSC I.  
Pécel SSE - Maglód TC  
Csömör KSK - Fóti SE  
Mende LSE - UFC Gyömrő  
Kistarcsa VSC II. - Mogyoród KSK  
Tápiószecsõ FC - Üllő SE  
 
18.forduló
 
Kistarcsa VSC I. - Tápiószecsõ FC  
Üllő SE - Kistarcsa VSC II.  
Fóti SE - Mende LSE  
Maglód TC - Csömör KSK  
Mogyoród KSK - Pécel SSE  
VS Dunakeszi - UFC Gyömrő  
 
19.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Kistarcsa VSC II.  
Pécel SSE - Üllő SE  
Csömör KSK - Mogyoród KSK  
Kistarcsa VSC I. - UFC Gyömrő  
Mende LSE - Maglód TC  
VS Dunakeszi - Fóti SE  
 
20.forduló
 
UFC Gyömrő - Tápiószecsõ FC  
Üllő SE - Csömör KSK  
Kistarcsa VSC II. - Pécel SSE  
Mogyoród KSK - Mende LSE  
Fóti SE - Kistarcsa VSC I.  
Maglód TC - VS Dunakeszi  
 
21.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Pécel SSE  
UFC Gyömrő - Fóti SE  
Kistarcsa VSC I. - Maglód TC  
Csömör KSK - Kistarcsa VSC II.  
Mende LSE - Üllő SE  
VS Dunakeszi - Mogyoród KSK  
 
22.forduló
 
Fóti SE - Tápiószecsõ FC  
Pécel SSE - Csömör KSK  
Maglód TC - UFC Gyömrő  
Mogyoród KSK - Kistarcsa VSC I.  
Üllő SE - VS Dunakeszi  
Mende LSE - Kistarcsa VSC II.  

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2019]