Tápiósági KSK 15-1 Tápiószecső FC  (8-0)
vezette: Szőgyi László, Tóth I. Károly, Józsa Ferenc

kezdő: Farkas - Hegyi, Reibling, Tóth, Kusnyár - Barta, Makádi, Gendur, Tomócsik - Varga, Kun
csere: Tóth, Papp, Urbán, Gáspár, Sztojka, Promek
Tápiószecső FC:
kezdő: Varga Zs.(4)- Varga R.(4), Békés (4), Szabó (4), Palotai (4) - Lakatos (5), Nyíri (5), Bárány (4), Sorbán (5) - Fellegi (4), Szabados (4)

Az első negyedórában még nem volt nagy különbség a két csapat között, majd egy percen belül két góllal elhúzott a szomszédvár csapata. Ezután távoli lövésekben jeleskedtek és már a szünetig behozhatatlan előnybe kerültek a hazaiak. A második félidő pozitívuma, hogy tudtunk szerezni egy becsületgólt.

Jók: senki
Kiállítva: Makádi (a játékvezető megsértéséért)

Tápióság KSK - Tápiószecső FC 15-1(8-0)
Gólszerzők: Makádi 6, Hegyi 4, Barta 4, Varga

Edzői értékelés:
Németh István
"Sajnos ennyit számít 1-2 év az utánpótlás futballban. Csapatunk javarészt U14-es srácokból áll. Minden tiszteletem azoké a játékosoké, akik itt voltak a mérkőzésen. Ők tükörbe tudnak nézni, a távolmaradóknál ezt kétlem..."

1.forduló

Tápiószecső FC 0-9 KID FC - Abony (0-4)
2017.09.10. 10:00 Tápiószecső, Sági úti sportpálya
vezette: Szántó L, Török II. T.

kezdő: Varga (6) - Palotai (6), Varga(6), Szabó(6), Békés(6) - Bárány(6), Sorbán(6), Nyíri(6), Lakatos(6) - Fellegi(6), Szabados(6)
csere: ---
KID FC - Abony:
kezdő: Nagy - Balogh, Micskó, Kovács, Lendvai - Tóth, Angyal L., Kovács - Bodor, Antal, Angyal M.
csere: Dudok B., Molnár, Rékasi, Dudok M., Skuléti

Az U16-os pontvadászat is elindult, bár csapatunk idén fiatalabb korosztállyal indul ebben a bajnokságban, de remélhetően több sikerélményünk lesz a többi meccsen, mint az Abony elleni rajton. Ellenfelünk végig jobbnak bizonyult erőben és játékban is, így sajnos csak a gólarány volt kérdéses. Az azért kiemelendő, hogy végig küzdöttünk az utolsó percig, és néha mi is megpróbálkoztunk egyérintős játékkal, ami néha egészen jól sikerült, csak nem tudtunk tartóssá tenni. A tavaly egyetlen pontvesztéssel bajnokságot nyerő csapat biztosan idén is a bajnokaspiránsok közé fog tartozni.

Sárga lap: Békés M. (30. perc)
Jó(k): ---
Gólszerzők: Kovács B. 3 (15., 37., 57.perc), Kovács M. 2 (25., 70.perc),Nagy D. (21.perc),  Antal K. (54.perc), Balogh L. (62.perc), Lendvai Sz. (82.perc)

Majzik Bertalan: "Fiatalabb korosztállyal is helyt álltunk egy kimagasló ellenfél ellen. Fizikai fölényüket kihasználták a vendégek, akiknek ezúton is további sok sikert szeretnék kívánni a bajnokságban. Nekünk pedig dolgozni kell tovább, jövőhéten szomszédvár-rangadó Tápióságon, bízuk egy eredményesebb folytatásban.

[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2017]