KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA

Hely Csapat Pont
1. Taksony SE 40
2. Pilisi LK-Legenda Sport 35
3. Dabas-Gyón FC 34
4. Nagykáta SE 31
5. Fémalk-Dunavarsány TE 27
6. Nagykőrös Kinizsi FC 26
7. Viadukt SE 24
8. Maglód TC 20
9. Százhalombatta LK 18
10. Gödöllő SK 17
11. Tápiószecsõ FC 16
12. Tököl VSE 15
13. Szigetszentmiklós TK 12
14. FC Dabas II 10
15. Szentendre 9
16. Sülysáp SE 0



Pest megyei U16-os bajnokság

Dél-keleti csoport

2017/2018 őszi sorsolás

 


1. forduló 

2017. szeptember 9. szombat

Sülysáp Gyerekfocisuli SE - Tápióság KSK

Jászkarajenő SC - Nagykőrösi Kinizsi FC

Albertirsa SE - ASE Tápiószentmárton

2017.szeptember 10. vasárnap

Tápiószőlős KSE - Kóka KSK  

Tápiószecső FC - KID FC Abony 10:00

Pilis LK - Szabadnapos

 

2. forduló 

2017. szeptember 16. szombat

Tápióság KSK - Tápiószecső FC 13:00

ASE Tápiószentmárton - Jászkarajenő SC

2017. szeptember 17. vasárnap

Kóka KSK - Albertirsa SE

KID FC Abony - Tápiószőlős KSE

Nagykőrösi Kinizsi FC - Pilis LK

Sülysáp Gyerekfocisuli SE - Szabadnapos

 

3. forduló  

2017. szeptember 23. szombat

Tápiószőlős KSE - Tápióság KSK

Albertirsa SE - KID FC Abony

2017. szeptember 24. vasárnap

Tápiószecső FC – Sülysáp Gyerekfocisuli SE 10:00

Pilis LK - ASE Tápiószentmárton

Jászkarajenő SC - Kóka KSK

Nagykőrösi Kinizsi FC - Szabadnapos

 

4. forduló  

2017. szeptember 30. szombat

Tápióság KSK - Albertirsa SE

Sülysáp Gyerekfocisuli SE –  Tápiószőlős KSE

ASE Tápiószentmárton - Nagykőrösi Kinizsi FC

2017. október 1. vasárnap

Kóka KSK - Pilis LK

KID FC Abony - Jászkarajenő SC

Tápiószecső FC - Szabadnapos

 

5.forduló  

2017. október 7. szombat

Tápiószőlős KSE - Tápiószecső FC 10:00

Nagykőrösi Kinizsi FC - Kóka KSK

Albertirsa SE - Sülysáp Gyerekfocisuli SE

Pilis LK - KID FC Abony

2017. október 8. vasárnap

Jászkarajenő SC - Tápióság KSK

ASE Tápiószentmárton  Szabadnapos

 

6.forduló  

2017. október 14. szombat

Tápiószecső FC – Albertirsa SE 10:00

Tápióság KSK – Pilis LK

KID FC Abony – Nagykőrösi Kinizsi FC

Sülysáp Gyerekfocisuli SE - Jászkarajenő SC

2017. október 15. vasárnap

Kóka KSK - ASE Tápiószentmárton

Tápiószőlős KSE - Szabadnapos

 

7.forduló  

2017. október 21. szombat

Nagykőrösi Kinizsi FC – Tápióság KSK

ASE Tápiószentmárton - KID FC Abony

Albertirsa SE - Tápiószőlős KSE

2017. október 22. vasárnap

Jászkarajenő SC Tápiószecső FC 10:30

Pilis LK Sülysáp Gyerekfocisuli SE

Kóka KSK – Szabadnapos

 

8.forduló  

2017.október 28. szombat

Sülysáp Gyerekfocisuli SE - Nagykőrösi Kinizsi FC

Tápiószecső FC - Pilis LK 10:00

2017. október 29. vasárnap

Tápiószőlős KSE - Jászkarajenő SC

Tápióság KSK – ASE Tápiószentmárton

KID FC Abony - Kóka KSK

Albertirsa SE  - Szabadnapos

 

9.forduló  

2017.november 4. szombat

Kóka KSK - Tápióság KSK

ASE Tápiószentmárton – Sülysáp Gyerekfocisuli SE

Nagykőrösi Kinizsi FC - Tápiószecső FC 10:00

Pilis LK - Tápiószőlős KSE

2017. november 5. vasárnap

Jászkarajenő SC - Albertirsa SE

KID FC Abony – Szabadnapos

 

10.forduló  

2017.november 11. szombat

Tápiószecső FC - ASE Tápiószentmárton 9:30

Albertirsa SE - Pilis LK Szabadnapos

Tápiószőlős KSE - Nagykőrösi Kinizsi FC

Sülysáp Gyerekfocisuli SE - Kóka KSK

Tápióság KSK– KID FC Abony

Jászkarajenő SC - Szabadnapos

 

11.forduló 

2017. november 18. szombat

Kóka KSK - Tápiószecső FC 10:00

ASE Tápiószentmárton - Tápiószőlős KSE

2017. november 19. vasárnap

Nagykőrösi Kinizsi FC – Albertirsa SE

KID FC Abony - Sülysáp Gyerekfocisuli SE

Pilis LK - Jászkarajenő SC

Tápióság KSK – Szabadnapos

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2017]