15. Vecsés FC 0
16. Százhalombatta LK 0

2018-08-07 16:18:07

Gólzáporos edzőmérkőzés

Szombaton délelőtt a megye II-es Gyömrővel játszottunk edzőmérkőzést. A mérkőzést most sem kerülte el a nagy meleg, de ennek ellenére mindkét csapat sok gólt szerzett, és testvériesen meg is osztozott a találatokon.

Tápiószecső FC - UFC Gyömrő 5-5

A következő hétvégén, szombaton a szomszédos Tápióságot és a megye II északi csoportjának egyik esélyesét, a Kisnémedit látjuk vendégül. A csapatok egy-egy 45 perces félidőt játszanak egymással.

A programm:
10:00 Kisnémedi MSE - Tápióság KSK
11:00 Tápiószecső FC - Kisnémedi MSE
12:00 Tápiószecső FC - Tápióság KSK

2018-08-07 16:13:04

Ürgés Kupa 2018

A hétvégén sor került az VII. Ürgés napi fesztivál keretében az Ürgés kupára. A tornára 6 csapat a tavalyihoz hasonlóan 6 csapat nevezett, és körmérkőzéses rendszerben döntötte el a helyezések sorrendjét. Végig izgalmas volt a torna, hiszen az utolsó mérkőzésekig nyílt volt a helyezések sorsa. A nap végére kiderült, hogy a Hétvezérek csapata veretlenül nyerte meg a tornát, mögöttük a B. Előre csapat szerezte meg az ezüstérmet a Hungarokatalánok együttese előtt.

A különdíjasok:

A torna legjobb  játékosa: Skripek Krisztián (Hétvezérek)

A torna legjobb kapusa: Hodászi Dávid (Hungarokatalánok)

Edzőmérkőzés Hatvanban

Még mindig létszám problémákkal küzdünk, de becsületére váljék a csapatnak, hogy a nehézségeink ellenére kitartóan készülnek fel a következő bajnokságra, így a mai mérkőzésen is az utolsó erejükig küzdöttek. Az első félidőben gólnélküli döntetlenig jutottunk a mezőnyfölényben játszó Hatvan ellen, majd a második félidőben a nagyobb fáradtság miatt több egyéni hiba is összejött és így két hatai gól is született. Szombaton a megye II-es Gyömrő ellen lépünk pályára.

FC Hatvan - Tápiószecső FC 2-0(0-0)

2018-08-01 15:36:19

Ürgés Kupa - Program

A hétvégén rendezi meg a Nagyközségi Önkormányzat az Ürgés Fesztivált, ami egyben a mi falunapunk is. A müfüves kispályán, a kisiskola udvarában a sportolók is teret kapnak egy Ürgés napi torna keretében. A tornára hat csapat nevezett nevezett be, akik körmérkőzéses rendszerben döntik el a végső sorrendet. A szabályok szerint 4+1-es csapatok néznek egymással farkasszemet, állandó csere lehetőség mellett. A mérkőzések 1X15 percesek lesznek, minden csapat 5 mérkőzést fog játszani. A torna végeztével a Szabadság téri nagyszínpadon lesz az eredményhirdetés, az első három helyezett kupát, míg minden csapat a részvételéért oklevelet is kap. A tornán a három legügyesebb játékos is különdíjban részesül, így a legjobb kapus, a legjobb  mezőnyjátékos és a gólkirály is díjazásban részesül.

Nem sokáig tartott a kupamenetelés

A Magyar Kupa első fordulója, egyben az utolsót is jelentette, hiszen az előzetes nehézségek miatt, sajnos a pályán is kijött az, hogy nem tudtunk a hiányzó játékosokat pótolni. Valaki sérülés, valaki nyaralás, valaki pedig másnemű futball miatt nem állt az új edzőnk, Szász Ferenc rendelkezésére. Igaz a 20. másodpercben már a biatorbágyi kapufát érte a labda, ennek ellenére már az 5.percben hátrányba kerültünk egy kapusbaki miatt. Ezt nem sokkal később Erdélyi beadása után egy öngóllal kiegyenlítettük, de egy perc múlva ismét a vendég csapat vezetett. Ezután több lehetőségünk is adódott az egyenlítésre, de kihagytuk ezeket, majd tovább növelte előnyét a Biatorbágy. A fordulás után gyorsan büntetőhöz jutottunk, de Erdélyi elhibázta a nagy lehetőséget, amit újabb pár perc elteltével feledhettük is volna, hiszen Horváth M.-t már másodszor is a büntetőterületen szerelték szabálytalanul, így jöhetett az újabb  tizenegyes. Ezúttal a sértett rúgta el a labdát, és nem is hibázott. Mire újból izgulhattunk volna, ismét gólra gólt kaptunk, sőt egy perc alatt kettőt is, így elszállt a mérkőzés és a továbbjutás. Sajnos a mérkőzés végén fejben is összeroppantunk és két kiálltás is lett ebből. Remélhetően a sérültek visszatérnek minél előbb, s már egy-egy nyári kiruccanás sem lesz akadálya a bajnoki rajtig való felkészülésben.

Tápiószecső FC - Viadukt SE Biatorbágy 2-6(1-3)
Gólszerzők: Stadler B. (17., öngól), Horváth M. (61.perc) ill. Vajda D. 2 (5., 64.perc), Horváth Á. (18.perc), Skita T. (32.perc), Lesták B. (65.perc), Mogyorósi Z. (72.perc)

Edzőmérkőzés

Ma délelőtt lejátszottuk 2. edzőmérkőzésünket. Az isaszegieket láttuk vendégül, de voltunk jó vendéglátók, hiszen nem sok jót engedtünk meg nekik, és az első félidei gólerős játék után egy hasonlóban bíztunk, de a kapufa nem így gondolta. A nagy meleg ellenére kifutottuk magunkat, s remélhetően egy-egy támadás a biatorbágyi kupameccsen is előjön.

Tápiószecső FC - Isaszeg SE 6-0(4-0)
Gólszerzők: Erdélyi Zs. (2), Juhász B. (2), Szirtesi A., Horváth M.

2018-07-18 20:48:19

Edzőmérkőzés - Győzelemmel mutatkoztak be a fiúk

A Szolnok megye bronzérmesével, a Jászárokszállás csapatával játszottuk le első edzőmérkőzésnket. Sajnos még csak két új szerzemény mutatkozott be csapatunkban, de remélhetően ez a létszám növekszik a hét folyamán. A mérkőzésen összességében több helyzetet sikerült kialakítanunk, mint  a jó erőből álló ellenfelünk, s a végig küzdelmes mérkőzés a felkészülésünket mindenféleképpen segítette. Horváth Gabi csukafejes góljával sikerült is megnyernünk a mérkőzést, de a hibák kijavítására még lesz időnk, hogy kijavítsuk az első bajnoki mérkőzésig.

Tápiószecső FC - Jászárokszállás VSE 1-0I0-0)
Gólszerzők: Horváth G.

2018-07-18 12:19:58

Elkészült a Pest megyei I. osztály sorsolás tervezete

Ma délben kaptuk kézhez a Pest megyei I. osztály sorsolástervezetét. Idén is belekezdünk, hiszen mindjárt remek csapatok ellen játszhatunk az első fordulókban. A nyitófordulóban az NB III-ból frissen kiesett Vecséshez látogatunk, majd a tavalyi bronzérmes a Nagykőröst fogadjuk idei első hazai bajnokinkon. Ezután Pilisre látogatunk, majd a szomszédvár csapatát a Nagykátát fogadjuk szeptember 8-án. Hamarosan az egész őszi sorsolást feltesszük a honlapunkra.

2018-07-18 12:05:32

Együttműködés a Joma-val

Kedden délelőtt a Joma magyarországi központjában került sor a Tápiószecső FC és a Joma sportszergyártó cég közötti együttműködés aláírására. Klubbunkat Szathmári Márton titkár, utánpótlás edzőnk képviselte. A határozatlan időre szóló megállapodás értelmében az egykori válogatott kapus, Szendrei József (képünkön jobbra) által irányított cég a jövőben támogatóként és együttmükődő partnerként lesz jelen klubbunk életében; célunk egy hosszútávú közös tevékenység, melynek során a spanyol sportszergyártó legújabb termékeit és felszereléseit bocsáthatjuk sportolóink rendelkezésére.

Köszönjük a bizalmat, Szendrei úr! Hajrá Szecső, Gyerünk Gyerekek!

2018-07-14 22:24:20

Változott a progam

Idén meglepően korán indul a labdarúgó szezon, az amatőr bajnokságokhoz nem szokásos módon, már júliusban tét mérkőzésen szurkolhatunk csapatunknak. A Magyar Kupa Pest megyei selejtezőjének 1. fordulójában, 2018. július 28-án 17:00-kor fogadjuk az előző év Pest megyei kupagyőztesét, a Viadukt SE Biatorbágy csapatát. Mivel ezen a héten kezdődött a felkészülés, így nem sok idő maradt az első mérkőzésre való felkészülésre. Sőt, még a keret sem alakult ki, bár a jövő héten az új érkezők felöl döntés születhet, hiszen 4 edzés és 2 edzőmérkőzés lesz. Így a kupameccs miatt a Budafok elleni mérkőzést le kell mondanunk, illetve ahogy lehetőségünk lesz, egy másik időpontban fogadjuk fővárosi ellenfelünket.

2018-07-11 22:41:34

Elindult a 2018/2019-es szezon

Jó egy hónap pihenés után új szezon vette kezdetét tegnap. Kedden a felnőtt csapat kezdte meg a felkészülést a Sági úti sportpályán. Habár új arcot is találhattunk az öltözőben, egyelőre sok hiányzó volt még. A keret folyamatosan alakul, s remélhetően a jövő héten akár ki is alakulhat a végleges gárda, amellyel a következő évnek nekivágunk. Egyelőre konkrétumokat nem közlünk, hiszen augusztus 1-ig az átigazolási időszak végéig, még bármi történhet. Az első edzőmérkőzésünket, 2018. július 18-án szerdán 18:00-kor hazai környzetben játszuk le, a Szolnok megyei I. osztály bronzérmesével, a Jászárokszállással.

A megye I. mezőnye is összeállt. Az idei nyár nem tartogatott meglepetést, hiszen a tavalyi bajnoki eredmények alapján kivívott részvételi lehetőséggel minden csapat élt, így mindhárom megye II-es feljutó vállalta a szereplést, és az NBIII-ból kieső Vecsés is megye I-es lesz a nyártól.

A 2018/2019-es Pest megyei I. osztály mezőnye:
Viadukt SE Biatorbágy, Dabas-Gyón FC, Dunavarsány Fémalk, Gödöllő SK, Maglód TC, Nagykáta SE, Nagykőrös FC, Pilis LK, Százhalombatta LK, Szentendre VSE, Tápiószecső FC, Tököl VSK, Vecsés FC (NB III kieső), Dunakeszi VS, Felsőpakony KSE, Törtel KSK (megye II feljutók)

Az első bajnoki időpontja:2018. augusztus 18-19.
Előtte Magyar Kupa selejtezőn veszünk részt.

2018-07-06 11:52:16

Focitábor

Várjuk jelentkezéseiteket nyári focitáborunkba!

2018. július 23-27. között Tápiószecső‘n, a Sági úti sportpályán napi két edzéssel, teljes ellátással (tízórai, ebéd, uzsonna) és egyéb szórakoztató programokkal várjuk a 6-16 éves gyermekeket 8:30-16:30 között.
Részvételi díj: 18.000 Ft/fő/hét.

Érdeklő‘dni és jelentkezni Szathmári Márton utánpótlás edző‘nél személyesen vagy a +36 30 4348 568-as telefonszámon lehetséges!

2018-07-06 11:50:52

Focitábor

2018. július 23-27. között Tápiószecsőn, a Sági úti sportpályán napi két edzéssel, teljes ellátással (tízórai, ebéd, uzsonna) és egyéb szórakoztató programokkal várjuk a 6-16 éves gyermekeket 8:30-16:30 között.

Érdeklődni és jelentkezni Szathmári Márton utánpótlás edzőnél személyesen vagy a +36 30 4348 568-as telefonszámon lehetséges!

[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2018]